Прес-анонс Міжнародного музичного маратону пам’яті Василя Сліпака «W LIVE. Тихі дні любові і миру»

24.06.2017
Опис

27 червня (вівторок), 11:30

Львівська обласна філармонія, фойє (вул. Чайковського, 7, 1-й поверх)

Прес-конференція
Міжнародний музичний маратон памяті Василя Сліпака «W LIVE. Тихі дні любові і миру»

У прес-конференції беруть участь:

Володимир Сивохіп – генеральний директор Львівської обласної філармонії

Орест Сліпак – куратор проекту, брат Василя Сліпака

Микола Кацал – керівник Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик»

Мирон Юсипович – диригент, учасник проекту

Катерина Гладка – прес-секретар маратону

27 червня у Львівській обласній філармонії відбудеться прес-конференція з нагоди початку Міжнародного музичного маратону «W LIVE. Тихі дні любові і миру». Він присвячений пам’яті українського оперного співака Василя Сліпака, який загинув в АТО влітку 2016. Заходи марафону відбуватимуться з 29 червня до 1 липня у різних локаціях Львова, пов’язаних з життям оперного музиканта.

В рамках «днів тихої музики» заплановані дні хорової, фортепіанної та оперної музики. Хоровий маратон FROM TEACHER TO STUDENT — IN MEMORIAM MYKOLA KATSAL нагадає про роки навчання Сліпака в «Дударику» під керівництвом Миколи Кацала. Фортепіанний маратон PIANO POSTLUDES пройде львівськими стежками композитора. А оперний маратон MEMORY – FOREVER стане завершенням трьох днів пам’яті W LIVE. Концерти відбуватимуться, зокрема, у Львівській обласній філармонії, Львівській державній хоровій школі «Дударик» ім. М. Кацала, Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, Палаці Потоцьких та на місці вічного спочинку співака, на Личаківському цвинтарі.

Під час марафону звучатимуть опери «Орестея. Exercise» Олександра Козаренка та «Алкід» Дмитра Бортнянського. У заходах візьмуть участь Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», Львівський камерний хор «Глорія», Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» і Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії У Львові виступлять Йожеф Єрмінь, Етелла Чуприк, Софія Соловій та інші.

До марафону приєднаються не лише українські музиканти, а і численні гості з Франції, Польщі та інших країн. «W LIVE. Тихі дні любові і миру» збирає до Львова друзів та колег Василя Сліпака, серед яких, зокрема, диригенти П’єр ЛоРе та Ніколас Краузе, солісти Перін Медоф, Пол Ґоглєр, Гійом Дюссо (Франція), композитор Євгеній Ґальперін (Росія/Франція). У рамках марафону відбудеться круглий стіл про співака за участі його колег-музикантів і музикознавців. За матеріалами заходу планують випустити збірку.

Відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

Наталія Матолінець, +380962133396

Ростислав Пелех, +380937021693

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...