Молоді таланти на фестивалі «Музика в старому Львові»

20.08.2017
Опис

Насичена програма фестивалю «Музика в старому Львова» запрошує до Львова відомі колективи та іменитих солістів. Проте не менш важливими й цікавими заходами є концерти, об’єднані назвою «Молоді таланти Львова». Цього року в програмі фестивалю привертають увагу виступи студентських колективів ЛНАМ ім. М. Лисенка.

Зокрема, 20 серпня у подвір’ї Вірменської церкви квартет Ostinato виконуватиме твори Л. ван Бетховена, В. А. Моцарта, В. Барвінського та М. Скорика. Молодий колектив, створений на базі класу професора Артура Микитки, неодноразово виступав на творчих імпрезах у Львові. Репертуар квартету охоплює музику від раннього класицизму до сучасних українських творів. До складу колективу входять скрипальки Марія Мельничук та Зоряна Рибак, альтистка Леся Піхманець та віолончелістка Діана Куцій.

26 серпня молоді таланти знову на сцені фестивалю. Тріо Piano Trio Sonore виконуватимуть твори Л. ван Бетховена, Ф. Мендельсона-Бартольді, Д. Шостаковича, М. Равеля та М. Скорика у Костелі св. Лазаря. Тріо у складі скрипальки Олени Майбороди, віолончелістки Богдани Сенюри та піаністки Аліни Шевченко має за плечима вже два роки творчої праці. Учасниці тріо стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу ім. Повзуна (м. Одеса), брали участь у майстер-курсах камерної музики разом із найкращими професорами Міжнародної літньої музичної академії Дори Шварцберг (Україна-Швейцарія).

Професор Артур Микитка розповів, що запрошення молодих колективів – це прекрасна традиція, яка існує вже декілька років. Зокрема, струнні колективи ЛНАМ брали участь у Краківському фестивалі ще до того, як була започаткована «Музика в старому Львові». «Молоді музиканти добре показали себе у Польщі. Традиція запрошувати молодь, яка бере участь у фестивалі, серед відомих музикантів світу – дуже престижно. Також це колосальна школа для студентів», – зазначив Артур Микитка.

19 серпня Piano Trio Sonore виступлять в Польщі на фестивалі «Музика в старому Кракові». А 25 серпня з концертом до Кракова поїде квартет Ostinato.

На фото: Piano Trio Sonore

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...