Львівська обласна філармонія отримає статус національного закладу

18.08.2017
Опис

18 серпня Уряд схвалив проекти указу Президента України «Про надання Львівській обласній філармонії статусу національного закладу». Також цей статус сьогодні отримав Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр.

Як повідомляє Урядовий портал, це рішення було ухвалене «з огляду на вагомий внесок Львівської обласної філармонії та Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру у справу збагачення духовності українського суспільства, примноження культурної спадщини нашого народу, активної популяризації кращих здобутків українського і світового музичного і театрального мистецтва, а також беручи до уваги, що зазначені заклади культури відіграють визначну роль у культурно-мистецькому житті України і гідно презентують її за кордоном».

Львівська обласна філармонія, яка розпочала свою діяльність у 1902 році, сьогодні є домом для трьох оркестрів – Академічного симфонічного, Молодіжного симфонічного – «INSO», Камерного – «Віртуози Львова», а також для численних колективів і солістів. На філармонійній сцені виступають музиканти з усього світу, а міжнародні та українські фестивалі наповнюють концертну програму навіть у міжсезоння. Статус національного закладу – не лише почесний, а й вагомий для подальшого розвитку мистецького життя у Львові.

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...