LvivMozArt

28.08.2017
Опис

Теплими серпневими днями старовинні вулиці Львова заполонили звуки величної музики, що лунала звідусіль. З 18 по 25 серпня тут відбувався один з найбільших, найоригінальніших фестивалів класичної музики в східній Європi LvivMozArt. Присвячений прямому нащадку великого Моцарта, його молодшому синові Францу Ксаверу, який був композитором, педагогом і знаним культурним діячем, що заклав основи музичної культури Галичини, – Фестиваль з нечуваним розмахом святкував велич і красу класичного мистецтва. Численні заходи, 12 локацій, видатні митці, які з’їхалися сюди з усієї Європи…

Справжня перлина цих днів – Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv став базовим оркестром фестивалю. Своїм чистим звучання і майстерністю він впроваджував традиції високої класики, своєю енергією і молодістю втілював вир нових ідей, сміливих проектів і культурного обміну, що панував в концертних залах і на барокових площах Львова. Від натхненного виконання Реквієму Моцарта до участі в авангардних постановках з залученням театру, балету, сучасної і класичної музики, у співпраці з видатними диригентами світового класу, оркестр втілював свою культурну місію, творячи новітню історію музики.

Відкривши цим масштабним проектом свій новий сезон, оркестр INSO-Lviv збирає валізи і готується до виїзду в Австрію на Міжнародний конкурс ім. Йоганнеса Брамса.

Текст – Анна та Наталя Безіл

Поділитись


Популярне

14.03.2018 Медіа

«Про масштабний джазовий проект мріяла чотири роки»

Його прем'єра, розповіла солістка Наталія Грановська, відбудеться на сцені Львівської філармонії 25 бер...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...