LvivMozArt

28.08.2017
Опис

Теплими серпневими днями старовинні вулиці Львова заполонили звуки величної музики, що лунала звідусіль. З 18 по 25 серпня тут відбувався один з найбільших, найоригінальніших фестивалів класичної музики в східній Європi LvivMozArt. Присвячений прямому нащадку великого Моцарта, його молодшому синові Францу Ксаверу, який був композитором, педагогом і знаним культурним діячем, що заклав основи музичної культури Галичини, – Фестиваль з нечуваним розмахом святкував велич і красу класичного мистецтва. Численні заходи, 12 локацій, видатні митці, які з’їхалися сюди з усієї Європи…

Справжня перлина цих днів – Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv став базовим оркестром фестивалю. Своїм чистим звучання і майстерністю він впроваджував традиції високої класики, своєю енергією і молодістю втілював вир нових ідей, сміливих проектів і культурного обміну, що панував в концертних залах і на барокових площах Львова. Від натхненного виконання Реквієму Моцарта до участі в авангардних постановках з залученням театру, балету, сучасної і класичної музики, у співпраці з видатними диригентами світового класу, оркестр втілював свою культурну місію, творячи новітню історію музики.

Відкривши цим масштабним проектом свій новий сезон, оркестр INSO-Lviv збирає валізи і готується до виїзду в Австрію на Міжнародний конкурс ім. Йоганнеса Брамса.

Текст – Анна та Наталя Безіл

Поділитись


Популярне

12.09.2018 Медіа

Концерт оркестру INSO-Львів у Німеччині

З 6 по 9 вересня 2018 року артисти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відвідали м....
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...