LvivMozArt

28.08.2017
Опис

Теплими серпневими днями старовинні вулиці Львова заполонили звуки величної музики, що лунала звідусіль. З 18 по 25 серпня тут відбувався один з найбільших, найоригінальніших фестивалів класичної музики в східній Європi LvivMozArt. Присвячений прямому нащадку великого Моцарта, його молодшому синові Францу Ксаверу, який був композитором, педагогом і знаним культурним діячем, що заклав основи музичної культури Галичини, – Фестиваль з нечуваним розмахом святкував велич і красу класичного мистецтва. Численні заходи, 12 локацій, видатні митці, які з’їхалися сюди з усієї Європи…

Справжня перлина цих днів – Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv став базовим оркестром фестивалю. Своїм чистим звучання і майстерністю він впроваджував традиції високої класики, своєю енергією і молодістю втілював вир нових ідей, сміливих проектів і культурного обміну, що панував в концертних залах і на барокових площах Львова. Від натхненного виконання Реквієму Моцарта до участі в авангардних постановках з залученням театру, балету, сучасної і класичної музики, у співпраці з видатними диригентами світового класу, оркестр втілював свою культурну місію, творячи новітню історію музики.

Відкривши цим масштабним проектом свій новий сезон, оркестр INSO-Lviv збирає валізи і готується до виїзду в Австрію на Міжнародний конкурс ім. Йоганнеса Брамса.

Текст – Анна та Наталя Безіл

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...