Прес-конференція відкриття концертного сезону

12.09.2017
Опис

Новий концертний сезон у Львівській обласній філармонії розпочнеться 14 вересня концертом IN ORCHESTRA! Після літніх фестивалів та гастролей – стартують нові і вже відомі львівській публіці проекти.

Директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп розповів: «Новий сезон – це широке поняття. Він йде з дня у день нестримним потоком музики. Це наші традиційні фестивалі – Контрасти, Віртуози, Відкриваємо Падеревського, Фестиваль української музики та інші. Це різноманітні камерні серії – окрема, розпочинається серія піаністки Етелли Чуприк «Фортепіанна музика Фридерика Шопена та Миколи Лисенка», проекти до різних дат. Це, зокрема, шлях трьох оркестрів – Академічного симфонічного, молодіжного INSO – Львів та камерного «Віртуози Львова».

Директор філармонії зазначив, що «традиційно великим є сегмент академічного симфонічного оркестру, який стабільно, з часу свого заснування у 1939 році, відкриває і закриває концертні сезони. Серед новинок філармонії – проект «Львівські прем’єри», присвячений творчості сучасних композиторів Львова. Він стартував минулого року. За словами Володимира Сивохіпа, цьогоріч проект присвячений знаному композиторові Юрію Ланюкові. «Міжнародні мистецькі зустрічі «Юрій Ланюк і друзі» – фестиваль 21 – 26 вересня, який присвячений з одного боку сучасній музиці, а з іншого – виконанню на віолончелі», – додав директор філармонії.

Володимир Сивохіп зазначив, що філармонія проводить на рік не менше 500 концертів, які охоплюють головний зал та камерну сцену, все довкола Львова, школи й ліцеї, Яворівський полігон, східні кордони включно до зони АТО та закордонні гастролі. «Це наше щодення дуже активне творче життя», – додав директор філармонії.

Поділитись


Популярне

13.08.2018 Анонси

“Епілог” музичної тетралогії: Комонько, Пірієв, Христенко, Бервецький

«ПРЕМ’ЄРА – ВЕЧІР КОНЦЕРТІВ МИРОСЛАВА СКОРИКА» 19 вересня, 19:00
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...