Посол України Ірина Венедіктова та мер міста Лугано Michele Foletti відкрили дні українсько-швейцарської культури в Тічіно.

25.01.2023
Опис

За підтримки асоціації Amicizia dei Popoli протягом двох тижнів швейцарці матимуть змогу побачити, відчути та доторкнутись до України.

Коли гримлять гармати, українські музи не мовчать. Наші митці гучно звучать по всьому світу, щоб Україну чули. Такі заходи – наш зв’язок із Батьківщиною, нашим рідним домом і знайомство Швейцарії з Україною: культурно розмаїтою, цікавою, талановитою, але наразі зраненою війною.

На виставці будуть представлені понад 120 експонатів українських та швейцарських творів.

Музичний супровід нададуть струнний квартет оркестру “Віртуози Львова” Львівської національної філармонії, Швейцарська академія музики, джазовий квартет «Лугано», гурти «Трембіта України» та «Корні Швейцарії».


Сьогодні ми, українці, потребуємо більшої підтримки і солідарності. Саме в цей момент в Україні гинуть люди, страждає цивільне населення від зруйнування критичної інфраструктури в холодних темних домівках.

Ми закликаємо до справедливості і підтримання загальних людських цінностей, за які зараз бореться Україна – відзначила пані Посол під час пресконференції.

Мова мистецтва – універсальна, зрозуміла, прониклива, потужна. Така ж безумовна сила добра – підтримки, допомоги, людяності, справедливості.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...