Ремінісценції.UA

27.06.2022
Опис

Остаточно зруйнувати міфи «большой русской культури» і ще більше відкривати світу Україну! 1 липня ТанцТеатр «Життя» запрошує у Львівську національну філармонію імені М. Скорика на проєкт «Ремінісценції.UA». Початок о 18:00.

Україна – держава з тисячолітньою історією сили і перемог, з глибоким корінням духовної традиції. Сьогодні Україна кров’ю пише новітній літопис свого роду і бореться за європейське майбутнє!

Московська імперія століттями переписувала і фальшувала історію України, нищила наші науково-мистецькі еліти, окуповувала території… продовжує це робити і у 21 столітті: окупація територій, куди ворог заходить із розстрільними списками для патріотів.

Проєкт «Ремінісценції.UA» має на меті повернути українцям втрачені сторінки власної історії, реабілітувати велич та славу української культури для розбудови сучасної оновленої України. Він складається з 10 новел, у кожній з яких: рух, слово, музика, перформанс, фото- та відеохроніка, відеоінсталяції сплітаються воєдино.

Львівська національна філармонія - Ремінісценції.UA

Тисячолітня традиція державності, історія, мова й національна культура – це наша непереможна зброя у сучасній війні з московською імперією. Руйнуючи саркофаг імперської брехні, ми заповнюємо інформаційний вакуум Своєю Історією – Історією Правди. Саме цей інформаційний арсенал має бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України!

Пам’ятаймо, що основа «Щедрика» Леонтовича – це давня мелодія щедрівки, базованої на трьох нотах, але талант й україноцентричність композитора зуміли перетворити її на світовий шедевр. Якщо цінуватимемо ми, то й світ зможе достойно оцінити наші унікальні культурні здобутки!

І на противагу «русскому міру» з його культурою – ми маємо протиставити велич і надбання української культури.

Наші військові захищають Україну зі зброєю в руках, а наш культурний фронт – має не менш важливе завдання – руйнувати міфи «большой русской культури» і відкривати світу Україну!

Режисер та автор проєкту «Ремінісценції.UA» – народна артистка України Ірина Мазур.

Учасники проєкту: актори ТанцТеатру «Життя».

У проєкті використані твори українських композиторів: Богдана Весоловського, Анатолія Кос-Анатольського, Ярослава Барнича, Володимира Івасюка та інших.

 

Деталі події та квитки за посиланням

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...