Повідомляємо результати відбору учасників майстеркласів COURSE. Open call тривав з 15 липня до 20 серпня. З 14 заявок відбір пройшли такі молоді композитори:
Єлизавета Волошина
Анна Гуріна
Денис Кучер
Максим Іванов
Федір Першко
Дякуємо кожному композитору за заявку. Ментори Алла Загайкевич, Мартін Шюттлер та Славомір Войцеховскі відзначили високий рівень робіт та зацікавленість учасників у майстеркласах.
Однак через незалежні від нас обставини відбудеться зміна часу проведення основної — активної — частини подій проєкту: з першої половини жовтня попередньо на другу половину лютого 2025 року.
Відповідно: маємо змогу продовжити open call для участі!
https://forms.gle/PCvoRa43E22iMGEEA чекаємо на заявки до 31 жовтня.
Вже на початку листопада проведемо зустріч із менторами та іншими учасниками у Zoom`і, де повідомимо про склад інструментального ансамблю, для різних варіантів якого кожен напише твір.
Світові шедеври та сучасна українська музика в Львівській філармонії
16 березня о 18:00 Львівський камерний орке...
Благодійна виставка «Моє серце з тобою»
Вона поклала початок оновленому
Пам’яті Василя Сліпака: у Львівській філармонії відбулось виконання епохального «Месії» Генделя
19 грудня в стінах Концертного залу Людкевича пролунала композиція ...