Tenors BEL’CANTO – 10 років разом

04.11.2018
Опис
Гучно відзначила Львівська національна філармонія 10-річний ювілей наших зірок – Tenors BEL’CANTO!Неймовірний концерт! Аншлаг у залі! Глядачі насолоджувалися неперевершеним виконанням шедеврів української вокальної творчості.

Львівська національна філармонія - Tenors BEL’CANTO – 10 років разомЗ теплими словами вдячності за колосальний творчий внесок у культурну спадщину міста Лева, зокрема та України в цілому виступив губернатор Львівської області Синютка Олег Михайлович. Окрім привітань, Голова Львівської обласної адміністрації пообіцяв подати на розгляд пропозицію про присвоєння двом учасникам колективу, які ще не отримали звання Заслуженого артиста України, цього почесного титулу. Олегу Михайловичу, ми дуже чекаємо, адже наші Tenors BEL’CANTO – наша гордість!

А глядачі вітали прекрасних співаків нескінченними оваціями і гучним «БРАВО»! І це найкраща нагорода! І на останок, маємо для вас прекрасну новину! Це звісно ще секрет, але для вас, наші любі шанувальники, ми відкриємо завісу таємниці.

Хто не встиг придбати квитки на ювілейний концерт Tenors BEL’CANTO, або хоче ще раз насолодитися чудовим виконанням прекрасної музики, зможе це зробити у лютому.

Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Більше світлин з незабутньої події — за посиланням.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...