Tenors BEL’CANTO – 10 років разом

04.11.2018
Опис
Гучно відзначила Львівська національна філармонія 10-річний ювілей наших зірок – Tenors BEL’CANTO!Неймовірний концерт! Аншлаг у залі! Глядачі насолоджувалися неперевершеним виконанням шедеврів української вокальної творчості.

З теплими словами вдячності за колосальний творчий внесок у культурну спадщину міста Лева, зокрема та України в цілому виступив губернатор Львівської області Синютка Олег Михайлович. Окрім привітань, Голова Львівської обласної адміністрації пообіцяв подати на розгляд пропозицію про присвоєння двом учасникам колективу, які ще не отримали звання Заслуженого артиста України, цього почесного титулу. Олегу Михайловичу, ми дуже чекаємо, адже наші Tenors BEL’CANTO – наша гордість!

А глядачі вітали прекрасних співаків нескінченними оваціями і гучним «БРАВО»! І це найкраща нагорода! І на останок, маємо для вас прекрасну новину! Це звісно ще секрет, але для вас, наші любі шанувальники, ми відкриємо завісу таємниці.

Хто не встиг придбати квитки на ювілейний концерт Tenors BEL’CANTO, або хоче ще раз насолодитися чудовим виконанням прекрасної музики, зможе це зробити у лютому.

Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Більше світлин з незабутньої події — за посиланням.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...