Запрошуємо на завершення Маратону пам’яті Василя Сліпака

02.07.2023
Опис

Сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті оперного співака, Героя України Василя Сліпака проходить з 10 червня по 2 липня. Співака-Героя вшановуватимуть в Україні, Франції, Британії. На світових сценах зберуться музиканти, щоб вшанувати музиканта й воїна, який загинув на сході України. Серед подій — концерти електроакустичної музики та масштабні виконання симфоній. Маратон є відкритим для приєднання та свідчення нашої спільної мети: відзначення того світла, яке ніс Василь Сліпак, та його відблисків у нових ідеях, новому поколінні музикантів.

Хоча жорстока війна не спиняється, але життя має продовжуватись. У цьому концерті виконавці представлять музичну алегорію людських взаємин, того, як йдуть один за одним етапи людської закоханості. Для цього музиканти співпрацюють з режисером Антоном Литвиновим, що створює особливу театралізовану концепцію події.

Як розповів автор ідеї проєкту, співак Роман Страхов, ця програма є “маніфестом добра та кохання, яких ми зараз особливо потребуємо”:

“Концерт складається зі знаменитих оперних арій, у яких ми, вокалісти, постанемо героями любовного трикутника. Номери будуть обігруватись як розвиток відносин між закоханими. Моє амплуа в події дуже життєве: я заспіваю музику для персонажа Дон Жуана, повного пристрасті, й Графа Альмавіви — знаного ревнивця. Мій колега, Олег Лановий, — буде справжнім ліриком, улесливим та мрійливим коханцем. А співачка Маріанна Цвєтінська доповнить цей трикутник своїм чарівним жіночним образом. 

Окремої уваги заслуговує скрипка (солюватиме Андрій Чайковський) — це самостійний персонаж нашої театралізованої події, це символ справжнього кохання, що наповнює наше життя, дієвий контрапункт всього концерту. 

У фіналі ви почуєте в музиці квінтесенцію життя: у гепі-енді, дуеті-возз’єднанні Папагено та Папагени. Адже ми всі шукаємо, кохаємо, створюємо сім’ї та віримо у майбутній світлий час тихого щастя”. 

Запрошуємо відвідати подію та подарувати собі радість!

З вдячністю до наших воїнів-захисників та військових медиків запрошуємо їх відвідати події Маратону безоплатно.

Також на нашому YouTube-каналі проходитиме пряма трансляція:

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...