Запрошуємо на завершення Маратону пам’яті Василя Сліпака

02.07.2023
Опис

Сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті оперного співака, Героя України Василя Сліпака проходить з 10 червня по 2 липня. Співака-Героя вшановуватимуть в Україні, Франції, Британії. На світових сценах зберуться музиканти, щоб вшанувати музиканта й воїна, який загинув на сході України. Серед подій — концерти електроакустичної музики та масштабні виконання симфоній. Маратон є відкритим для приєднання та свідчення нашої спільної мети: відзначення того світла, яке ніс Василь Сліпак, та його відблисків у нових ідеях, новому поколінні музикантів.

Хоча жорстока війна не спиняється, але життя має продовжуватись. У цьому концерті виконавці представлять музичну алегорію людських взаємин, того, як йдуть один за одним етапи людської закоханості. Для цього музиканти співпрацюють з режисером Антоном Литвиновим, що створює особливу театралізовану концепцію події.

Як розповів автор ідеї проєкту, співак Роман Страхов, ця програма є “маніфестом добра та кохання, яких ми зараз особливо потребуємо”:

“Концерт складається зі знаменитих оперних арій, у яких ми, вокалісти, постанемо героями любовного трикутника. Номери будуть обігруватись як розвиток відносин між закоханими. Моє амплуа в події дуже життєве: я заспіваю музику для персонажа Дон Жуана, повного пристрасті, й Графа Альмавіви — знаного ревнивця. Мій колега, Олег Лановий, — буде справжнім ліриком, улесливим та мрійливим коханцем. А співачка Маріанна Цвєтінська доповнить цей трикутник своїм чарівним жіночним образом. 

Окремої уваги заслуговує скрипка (солюватиме Андрій Чайковський) — це самостійний персонаж нашої театралізованої події, це символ справжнього кохання, що наповнює наше життя, дієвий контрапункт всього концерту. 

У фіналі ви почуєте в музиці квінтесенцію життя: у гепі-енді, дуеті-возз’єднанні Папагено та Папагени. Адже ми всі шукаємо, кохаємо, створюємо сім’ї та віримо у майбутній світлий час тихого щастя”. 

Запрошуємо відвідати подію та подарувати собі радість!

З вдячністю до наших воїнів-захисників та військових медиків запрошуємо їх відвідати події Маратону безоплатно.

Також на нашому YouTube-каналі проходитиме пряма трансляція:

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...