Концерт, що не відбувся…

21.03.2022
Опис
Війна руйнує наше життя, рутину, яку ми мали, і плани, які ми будували. Здається, ще вчора ми заповнювали наші ресторани, кафе та театри рідними та друзями. Але сьогодні ми покидаємо свої домівки і прощаємося з близькими…

Війна в ХХІ столітті в Європі може здатися немислимою, але реальність виявилася занадто крихкою. Скасовані події є частиною всіх травматичних змін. Тижні кровопролиття перекреслили для українських артистів кожну дрібницю нормального життя, включно з воркшопами та дружніми зустрічами з колегами та шанувальниками.

У «Концерті, що не відбувся» (The Unplayed Concert) виступлять провідні українські музиканти. Вони виконають твори, які планували зіграти по всій країні в мирних умовах. Подія відбудеться  24 березня о 18:00 та транслюватиметься із Львівської національної філармонії.

Благодійний концерт українських академічних музикантів, які змушені були покинути домівки через війну, відбудеться онлайн. У ньому візьмуть участь Антоній Баришевський (фортепіано), Олексій Семененко (скрипка), Орест Смовж (скрипка), Віктор Рекало (віолончель), Золтан Алмаші (віолончель), Дмитро Пашинський (кларнет).

Деякі з ключових творів, які ви знайдете в програмі, належать українським композиторам: прелюдія Бориса Лятошинського, написана в часи евакуації під час Другої світової війни, Серенада Валентина Сільвестрова, Мікрокосмос Золтана Альмаші та Мардонги Святослава Луньова, який зараз захищає Київ разом з іншими добровольцями. Програму увінчає «Квартет кінця часів» Олів’є Мессієна, який написав її в німецькому концтаборі.

Зібрані кошти будуть передані на підтримку найбільш вразливих українських академічних музикантів, які постраждали від цієї війни.

Зробити пожертву можна за посиланням: https://www.unplayedconcert.com/

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...