Про українську прем’єру творів сучасної композиторки Вонґ Джі у Львівській філармонії на The Claquers

20.08.2023
Опис

Ці літні дні в Україні наповнені звуками сирен повітряної тривоги, які повідомляють про безперервні нитки нескінченної російсько-української війни. Проте відома американська композиторка китайського походження Вонґ Джі приїхала до західної України, до Львова, щоб почути місцеві прем’єри двох своїх творів у виконанні оркестру Львівської національної філармонії.

У інтерв’ю Дзвениславі Саф’ян для The Claquers мисткиня сказала: “Моя особиста безпека та занепокоєння були просто дріб’язковими порівняно з відчуттям, що мені потрібно було бути тут особисто. Я не можу це пояснити, але я мала це зробити. Я почувала обов’язок подолати всі труднощі подорожі та логістики, щоб бути тут”.

Львівська національна філармонія - Про українську прем'єру творів сучасної композиторки Вонґ Джі у Львівській філармонії на The Claquers

20 серпня Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії зіграє два її твори: “Коли я думаю про цілу країну людей, які страждають у такій невизначеності, я думаю про те, як музика могла на одну коротку мить, лише на ці 12 хвилин, щоб кожен міг мати впевненість бути разом у значущий спосіб. Я думаю, у цьому сила музики. Це універсальний дух, який ми поділяємо. І неважливо, що я живу в Сполучених Штатах і я американський художник. Ця музика об’єднує наші серця.

Пряму трансляцію можна переглянути тут о 18:00:

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...