Аліна Шевченко- фортепіано (Україна)

Загальна інформація

Талановита,  молода львівська  піаністка , лауреат та дипломат всіх українських та міжнародних конкурсів, середній міжнародний фестиваль-конкурс «Південство» (Гран-прі, 2010 р.), Міжнародний конкурс «Акорди Хортиці» (звання переможця 2011, 2012, 2013 років), міжнародний конкурс В. Віардо (І премія, 2013 р.), Міжнародний конкурс ім. А. Караманова (випускник, 2013 р.), Всеукраїнський конкурс. Г. Нойгауза (І премія, 2015 р.), Всеукраїнський конкурс. В. Повзуна (ІІІ премія, камерна музика), міжнародний конкурс. Є. Станкович , Міжнародний конкурс «Харківські збори» (ІІ премія, 2017 р.), Учасник міжнародного конкурсу піаністів. В. Горовиця та Міжнародного конкурсу піаністів імені Е. Гіллеса. Вона брала участь у міжнародних фестивалях «Гольфстрім», «Музика у Старому Кракові», «Музика у Старому Львові», «Контрасти».

Вона виступала солісткою та оператором у багатьох містах України, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Італії, Південної Кореї та Австрії.

Співпрацювала з такими диригентами , як Миколою Лисенком, Олександром Долинським, В’ячеславом Ред (Україна), Міхалом Клаузою (Польща), Юном Кеуном Кімом (Південна Корея). Брала  участь у майстер-класах відомих професорів Євгенія Михайлова, Якоба Касмана, Міжнародного майстер-класу з фортепіано Даніела Петралія (Рим, Італія), Міжнародної літньої академії музики (Оксенхаузен, Німеччина), в Міжнародній літній музичній академії ім. Дори Шварцберг (Україна / Швейцарія, як частина фортепіанного тріо), співпрацював із всесвітньо відомим оперним співаком Володимиром Черновим в Міжнародній академії артистів вокальних мистецтв Пауербаха (Австрія) як концертмейстер. Вона також брала участь у записі компакт-диска «Про творчість С. Прокоф’єва», записі творів Пола Германа на англійський лейбл Toccata Classics, а також у записі серії трьох компакт-дисків «CELLO & PIANO» у співпраці з віолончелістом М. Менцинським з  міста Львова.

Поділитись

Найближчі події