Ансамбль Kwadrofonik [PL]

Загальна інформація

Ансамбль Kwadrofonik з’явився на світ у 2006 році в результаті об’єднання двох дуетів: перкуссионного Hop-beats і фортепіанного Lutosławski Piano Duo. Сьогодні вони представляють єдиний колектив такого роду в Польщі і один з небагатьох в світі. Kwadrofonik виконує музику XX і XXI століть, в тому числі Сонату для двох фортепіано та ударних Бели Бартока, «Макрокосмос III» Джорджа Крама, Linea Лучано Беріо, композиції, написані спеціально для колективу, транскрипції симфонічних творів, а також твори, створені самостійно в процесі роботи.

Kwadrofonik – це ансамбль, учасники якого ведуть між собою незвичайний діалог, використовуючи фортепіано і ударні. Час від часу ці інструменти змінюються своїми функціями, застигаючи слухача зненацька. При цьому в їх музичному спектаклі вивірено і філігранно відточений кожен звук. Втім, для імпровізації виконавці також залишають чимало місця, демонструючи віртуозне володіння інструментами.

У 2007 році квартет став лауреатом спеціальної премії III Конкурсу європейського радіооб’едіненія EBU Svetozar Stracina в Братиславі, з формулюванням: «За сучасність, інноваційність та вірність традиції».

У 2008 році вийшов дебютний альбом колективу Folklove, що містить власні твори учасників, натхненні польським фольклором.

Концерти, які дає Kwadrofonik, – це завжди захоплююче видовище, в якому музиканти можуть одночасно використовувати до 20-ти інструментів.

Поділитись