Бенжамін Лоеб – фортепіано, диригент (США)

Загальна інформація

Бенджамін Лоб – видатний соліст, концертмейстер, диригент, аранжувальник, педагог, адміністратор мистецтв і підприємець. Його фортепіанні вистави були проголошені Бостонським глобусом. Його енергійна, переконлива гра сигналізувала про те, наскільки вагоме партнерство, конкуренція, взаємні пошуки тощо, що робить цю музику живучою. Соло з оркестром Бостона Попса на запрошення та під керівництвом колишнього музичного директора Нью-Йоркської філармонії Алана Гілберта. Він також співпрацював як соліст концерту з багатьма іншими диригентами, серед яких Джоанн Фаллетта, Карл Сент Клер і Росен Міланов. Його різноманітні проекти варіюються від концертів Бетховена та Брукнера до симфонічних записів з італійськими мадригалами 16-го століття до гастролей з популярними рок-музикантами та світові прем’єри авангардної сучасної музики.

У минулому році він виконав повні сонати для скрипки Брахма з концертмейстером Чиказького симфонічного оркестру Робертом Чену та повну сонату для скрипки зі скрипалем Дженніфер Фраучі. На запрошення Державного департаменту Сполучених Штатів, Леб гастролював в Аргентині та Уругваї в якості художнього посла, виконуючи концерти музики Скотта Джопліна і даючи майстер-класи та семінари з молодіжними оркестрами та молодими музикантами. Він записав для Наксоса (як соліста, так і спільного піаніста), CBC і DSCLabel. Він має диплом   освіти консерваторії в диригуванні Пібоді, студент Густава Мейєра, магістр музики Інституту Кертіса і доктор музичних мистецтв в школі Джульярд також бакалавр мистецтв Гарвардського університету.

З 2013 по 2017 рік Бенджамін Лоб працював виконавчим директором симфонічного оркестру Quad City Айова . Він також виконував обов’язки виконавчого директора Симфонії Великого Бріджпорта та музичного директора  фестивалю Нью-Гемпшир 2011 року. Будучи заступником диригента симфонічного оркестру Ель-Пасо, Леб заснував і виконував обов’язки виконавчого та музичного директора симфонічних молодіжних оркестрів Ель-Пасо – єдину національну систему, що визнається в ель-пасо, визнаною багатонаціональною оркестровою системою. Ель-Пасо, південь Нью-Мексико і район Хуарес. Він також є засновником і художнім директором Міжнародного диригентського семінару та фестивалю, організованим оркестрами по всьому світу,а також  Львівською філармонією у Львові, Україна.

Він живе в Давенпорті, штат Айова зі своєю дружиною, Куєном, його 13-річною донькою, Анна Софія Уні, його 10-річною, Лулу  і 8-річним сином Райаном «Тако». Він періодично продовжує концертувати по всьому світу як піаніст, диригент, педагог та захисник мистецтв. Віддалені інтереси Лоба не обмежують його музикою; він режисував п’єси, готував страви для гурманів протягом 65 років, навчав понад 500 чоловік у тестовій підготовці до Princeton Review,пробував займатись  майже кожним видом спорту. Він також є активним членом Ротарі-клубу Девенпорт. Більш того (або найважливіше), він все життя фан Dallas Cowboys.

Поділитись

Найближчі події