Біл Бернатіс – валторна

Загальна інформація

Біл Бернатіс в даний час є професором валторни в Університеті Невади у Лас-Вегасі, асистентом директора оркестрів UNLV, головним валторністом з Лас-Вегаської філармонії та асистентом головного валторніста Chautauqua Symphony Orchestra в Нью-Йорку.

До вступу на факультет в UNLV професор Бернатіс був професором валторни та директором оркестру в коледжі Del Mar в Корпус-Крісті, штат Техас, професором валторни в Університеті Baylor у Вако, штат Техас, в Ithaca College в Ітаці, Нью-Йорк. Його виконавський репертуар охоплює багатство оркестрової та камерної музики. Його досвід включає позиції головного валторніста в оркестрах the Corpus Christi Symphony, the Waco Symphony, the San Angelo Symphony, the Breckenridge Music Institute та the Cayuga Chamber Orchestra. Також він виступав з the Seattle Symphony, Reno Philharmonic, Syracuse Symphony, Rochester Philharmonic, Sierra Winds, Boston Brass, Dallas Brass, Burning River Brass, Ithaca Brass, Ithaca Wind Quintet, Baylor Chamber Players, Baylor Brass Quintet та the Texas Brass Ensemble.

Нещодавно Біла Бернатіса запросили виступити з the Utah Symphony у циклі Малера для серії концертів, які завершились записом Симфонії № 8 з Mormon Tabernacle Choir. Валторніст записав саундтреки для відеоігор та кінофільмів, таких як Eulogy, Step Up Revolution, and Mirror, Mirror. Він навчався у Джона Ілтіса в Університеті Уошберна (бакалаврат), Філіпа Фаркаса в Університеті Індіани (магістратура) та Біла Шарнберга в Університеті Північного Техасу (докторантура).

Протягом багатьох років Біл Бернатіс виступав на сольних концертах, судив конкурси, здійснював студійні записи, а також проводив майстер-класи по всій країні. Він записав The Masters Symphonic Band Series для Mode Records. У якості соліста виступав з Corpus Christi Symphony, Waco Symphony, Corpus Christi Chamber Orchestra, Dallas Wind Symphony, Victoria Bach Festival, Penfield Symphony, Chautauqua Symphony Orchestra, а також під час майстер-класів International Horn Society. Бернатіс – активний концертант, викладач та виконавець-фрілансер.

Поділитись