Володимир Фаншиль – диригент (Австралія)

Загальна інформація

Інноваційний австралійський диригент Володимир Фаншиль стрімко розвиває свою кар’єру в різних жанрах, охоплюючи оперний, балетний та симфонічний репертуар. Він обіймає посаду художнього керівника Фестивалю Санкт-Моріц Періжи та гостьового диригента Маріїнського театру. В попередніх сезонах він працював з Будапештським фестивальним оркестром як в Будапешті, так і в турах, Оркестром Концертхауса (Берлін), оркестром Маріїнського театру, Національним оркестром Іль-де- Франс, Національним одеським філармонічним оркестром та оркестром Одеського національного театру опери та балету.
Цей сезон він відкрив турне з Люксембурзьким філармонічним оркестром, після чого відбувся його дебют (і він відразу ж отримав запрошення для подальшої співпраці) з Симфонічним оркестром Білкента (Туреччина), співпрацею з філармонічним оркестром м. Клуж (Румунія), оркестром театру опери та балету м. Рієка (Словенія), оркестром Маріїнського театру.
Володимир був асистентом диригента Івана Фішера в Будапештському фестивальному оркестрі та Оркестрі Концертхауса (Берлін) з 2013 по 2017 р. В турне з Будапештським фестивальним оркестром він об’їздив весь світ, а також брав участь в якості асистента при записі відомих дисків оркестру з творами Малера та Бетховена. В 2012 р. він започаткував серію концертів «Debut to Master» в Санкт- Петербурзькій філармонії, яка за підтримки Hennessy Foundation успішно реалізується по сьогоднішній день.
Володимир закінчив Санкт-Петербурзьку державну консерваторію в 2012 році, отримавши ступінь Магістра з диригування; під час навчання він здійснив постановки таких опер, як «Аїда», «Травіата», «Євгеній Онегін» та сучасної опери «Complaints Book» («Книга скарг»). Він брав участь в новій постановці опери «Князь Ігор» Олександра Бородіна в Гамбурзькій державній опері і того ж року здійснив свій дебют в Сіднейському оперному театрі з програмою, до якої увійшли сучасні австралійські твори.
Володимир опановував мистецтво гри на фортепіано під керівництвом професора Ніколая Еврова в Сіднейській консерваторії і має декілька опублікованих збірок поезії.

Поділитись