Гав’юк Микола – скрипка (Україна)

Загальна інформація

Гав’юк Микола Юрійович, народився 19 грудня 1986 року у місті Львові, Україна.

Навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької, клас викладача Цап О.В. У 2004 р. завершив навчання.

З 2004 по 2009 рік навчався у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка в класі професора Заранського В.І. У 2008 році здобув ступінь бакалавра музичного мистецтва, а у 2009 році – ступінь магістра музичного мистецтва.

Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів: The quest for talents (Dolny Kubin, Slovakia), Международний конкурс исполнителей на струнных смычковых инструментах им.М.Ельского (Мінськ,Білорусія), Всеукраїнський конкурс – фестиваль скрипалів (Тернопіль, Україна).

Також учасник : Міжнародний скрипковий конкурс ім.К.Ліпінського та Г.Венявського (Люблін,Польща), Remember Enescu (Sinaia,Romania), Виртуозы XXI века(Москва, Росія) Міжнародний конкурс скрипалів ім.Л.Яначека (Брно, Чехія)

Приймав участь в майстеркласах у скрипалів : Віктор Абрамян (Росія), Марк Лакірович (США), Melisa Mellinger (Німеччина), Мichael Stricharz (Німеччина), Ivry Gitlis (Франція).

Учасник фестивалів: Музичне сузіря закарпаття 2007 (Ужгород,Україна), Контрасти (Львів,Україна), Віртуози (Львів,Україна), Памяті С.Ріхтера (Житомир, Україна), Літні музичні вечори у Києві(Київ,Україна), Літній фестиваль”Імпровізація” (Львів,Україна), Fest der innenhofe & museumsnachte (Freiburg, Deutschland), Mag festival (Split, Croatia), Music on the street (Bad Ragaz, Switzerland), Festiwal im. Franciszka Wybranczyka Sinfonia Varsovia swojemu miastu (Warszawa, Poland), Spaces of Music (Poland), Міжнародний фестиваль Відкриваємо Падеревського (Львів, Україна), Людкевич Фест (Львів, Україна), Нова музика Львова ( Україна), Aldebaran music festival ( Italy ), Фестиваль музичного мистецтва “Академія” (Львів, Україна), Guitar Vik Всеукраїнський фестиваль класичної гітари у Львові 2019 (Україна).

 

Співпрацював з Оркестрами: Львівської, Закарпатської, Київської, Хмельницької філармоній, та оркестрами “Sinfonia Varsovia”, K&K Philarmoniker , “Віртуози Львова”, “Leopolis”, та іншими.

З 2007 року, веде активну концертну діяльність як соліст та у складі струнного квартету «Фенікс» на різноманітних сценах Україна та світу загалом.

З 2013 по 2015 рік – соліст-концертмейстер Львівського молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Lviv”.

Співорганізатор фестивалю у Львові “Свято музики у Львові»

У 2015 році був стипендіатом польскої програми Gaude-Polonia та студіювався у музичному університеті ім. Ф.Шопена у Варшаві. Клас скрипки викладача Janusza Wawrowskiego.

З 2016 року – старший викладач у Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка на кафедрі скрипки ,а також кафедрі камерного ансамблю та квартету.

З 2019 – концертмейстер академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

У 2019 як соліст-камераліст приймав участь у проекті Ukrainian live ( за підтримки УКФ) та у складі тріо здійснив тур містами України.

 

Репертуар: твори світової класики ( Й.С.Баха, А. Вівальді, В.А. Моцарта, Л. Ван Бетховен, Ф. Мендельсона, П. Чайковського, А. Дворжака, К. Шимановського, Н. Паганіні, Г. Венявського, Е. Ізаї, М. Равеля, П. Сарасате, Д. Шостаковича, С. Прокоф’єва та інших), та твори українських композиторів ( М. Лисенка, С. Людкевича, Б. Лятошинського, В. Косенка, М. Скорика, А. Кос-Анатольського, Є. Станковича, В. Сільвестрова). Також у арсеналі твори сучасних молодих українських та зарубіжних композиторів.

 

Поділитись

Найближчі події

27.09.2020 / 17:00

Український квартет

₴ Квитки можна придбати в касі філармонії . Вартість квитків 100 грн
08.08.2020 / 18:00

Impression

₴ Ви зможете придбати квитки в касі філармонії . Вартість квитка 100 грн.