Дана Земцова – альт

Загальна інформація

Переможниця багатьох конкурсів, Дана Земцова – одна з найбільш перспективних альтистів міжнародного рівня її покоління. Основні моменти минулих сезонів включають виступ Дани на концерті Bartok Viola в Головному залі Консе́ртгебау (Амстердам), виконання камерної музики з Жанін Янсен та Мартін Фрост під час Фестивалю камерної музики в Утрехті та концерт в Карнегі-Хол (Нью-Йорк).

У 2012 році вона підписала ексклюзивну угоду про запис із Records Classics Records, з яких два записи – “Енігма” та “Романтичні Метаморфози” отримали великий успіх.

Дана є лауреатом першої премії з кількох конкурсів у Люксембурзі, Італії, Австрії, Німеччині, Португалії та Нідерландах. У 2010 році вона виграла голландський конкурс “Вечір молодого музиканта”, стала “Молодим Музикантом Року” та представляла Нідерланди на конкурсі “Eurovision Young Musicians Competition” у Відні.

Дана часто з’являється на найвідоміших міжнародних сценах, серед них – концертний зал Консертгебау (Амстердам), Де-Долен (Роттердам), Санкт-Петербурзький філармонійний зал, Ізраїльська опера в Тель-Авіві, Карнегі-Хол (Нью-Йорк). Дана виконувала камерну музику з Жанін Янсен, Джованні Солліма, Мартіном Фростом, Іллею Грінгольцом та піаністом Борисом Березовським. Як солістка, Дана виступала з Національним симфонічним оркестром України, Національним оркестром Голландії, симфонічним оркестром Швелінка, з оркестром «Sinfonia Rotterdam» (Нідерланди), Камерним оркестром Ф. Бусоні (Італія).

Дана Земцова проводила міжнародні тури в Данію, Перу та США. Дана брала участь у гастрольних поїздках “Зірки завтрашнього дня” в Німеччині, разом із найперспективнішими молодими талантами Європи. Виступала на найбільш відомих фестивалях в Нідерландах, серед них: фестиваль камерної музики в Дельфіті, Фестиваль «Сторіон», Фестиваль Грантів, Міжнародний фестиваль камерної музики Утрехт, Триденний музичний фестиваль в Гаазі, а також на фестивалях у Німеччині, Італії та Великобританії.

Дана народилася в 1992 році в Мехіко. У віці 5 років вона отримала свої перші уроки музики від своєї бабусі та батьків (обоє скрипалі: Михайло Земцов та Джулія Дінерстейн). Дана брала участь в майстер-класах з відомими професорами, такими як Бруно Джурана, Атар Арад та Свен Арне Тепл, і зараз вчиться у відомого віртуоза Майкла Кугеля.

Дана Земцова грає прекрасним смичком Sartory, люб’язно подарованим їй німецьким Фондом музичних інструментів.

Поділитись