Іванна Комаревич

Загальна інформація

 

У 2009 р. закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка по вокалу (магістр) у професора, Народного артиста України Ігнатенка В. Д. та по класу камерного співу у професора  – Логойди М. О.. У 2012 р. закінчила аспірантуру та асистентуру стажування при Львівськй національній музичній академії  ім.М.Лисенка  у  проф. Ігнатенка В. Д., проф. Божко Л. Ф. та проф. Кияновської Л. О.

Здобула сертифікат “1st European Academy of  Vocal Art”-опера Slaska в Битомі (Польща, 2013). У 2015 р. отримує медаль “ТРУДОВОЇ СЛАВИ” ІІ ступеня від “МАТІС”. У 2016 році отримала вчений ступінь кандидата мистецтвознавства (доктораа філософії) за спеціальністю 17.00.03 “Музичне мистецтво”.

У 2005 році здобуває диплом – як кращий вокаліст (академічний спів) на ІІ Міжнародному молодіжному фестивалі камерної та інструментальної музики імені Ісидора Вимера «Золота троянда». А у 2009 році  отримує Grand Prix Laureate The International Competition “21- st Century Art” (SoloVocal) – Ворзель (Україна). У 2009 році стає дипломантом IV міжнародного конкурсу оперних співаків ім. С. Крушельницької м. Львів (Україна). Приймала участь у музичному фестивалі у м. Фалері (Швейцарія) “MENHIR” та у VIII фестивалі давньої музики ”Музичний Львів і спадщина Габсбургів” м. Львів (Україна), а також у десятому щорічному фестивалі «BETCHOWENTAGE» м. Куфштайн (Австрія). Як солістка  опери ŚLĄSKA приймала участь в XX  міжнародному музичному фестивалі ім. Христини Ямрош  м. Бусько-Здруй (Польща, 2014) та у XXXII фестивалі «Лемківська Ватра» в м. Ждиня (Польща, 2014), серія фестивалів-концертів “Літні вечори в Тарнові” м. Тарнов (Польща, 2013-2015), ІІ міжнародний фестиваль “Музика в старому Львові” м. Львів (Україна, 2016), фестиваль професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна-2016” м. Івано-Франківськ (Україна, 2016).

На  XVII інтернаціональному вокальному конкурся ім. Імріха Годіна “IUVENTUS CANTI” (Словаччина, 2015) отримала ІІ  премію та диплом від музичної інституції «Silesia» (Польща), за кращу інтерпретацію творів. У 2015 р. здобула срібного призера на JĀZEPS VĪTOLS 4th INTERNATIONAL VOCAL COMPETITION (Рига – Латвія, 2015)

Дебют у Львівському національному театрі  опери та балету  ім. С.Крушельницької в партії Оксани опера С. Людкевича «Довбуш» (Львів, Україна, 2009) та партія Мімі з опери Д. Пуччіні «Богема» у опері  Slaska (Польща, 2013).

Співачка часто виступає з концертами в різних містах України, брала участь у багатьох фестивалях, та з  успіхом гастролювала за кордоном – Швейцарії, Чехії, Німеччині, Польщі, Франції, Австрії, Швеції, Норвегії, Угорщині, Данії.

Зараз працює старшим викладачем в двох академіях: Львівська національна музична академія ім М. В. Лисенка на вокальній кафедрі та Кременецька гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Г. Шевченка – музична кафедра.

Поділитись