Лілія Нікітчук – мецо-сопрано

Загальна інформація

Вищу музичну освіту здобула у ЛНМА ім. М. В. Лисенка, за фахом – академічний спів, в класі народної артистки України – Божко Л. Ф. Продовжила вокальну освіту в Італії та на різноманітних майстер-класах по техніці співу та дихання.

У 2016 була учасницею Rossini Opera Academy, під керівництвом легендарного Альберто Дзедди.

З 2011 як солістка гастролює містами Франції. Під патронатом Даніеля Тозі (директор консерваторії міста Перпіньян) виконала концерт “Арії та романси українських та російських композиторів”; презентувала сольну програму стародавньої та сакральної музики. Програму “Оперні арії” гастрольного туру півднем Франції презентувала у співпраці з агенцією “Les Amis D’A.Marinaro”. Неодноразово виступала на фестивалі “Le Voix” (Коломб, Париж). Гастролювала містами Польщі. Виконала сольний речиталь в Дзеркальній Залі міста Тарнув та на фестивалях в містах Сосновіце, Бельсько-Бяло, Пщина.

У співпраці з Львівською філармонією виконувала партії мецо-сопрано в творах: В. А. Моцарт “Реквієм”, Л. ван Бетховен Симфонія № 9, Вівальді “Глорія”, Дж. Россіні “Petite Messe Solennelle”, В. Кіляр “Te Deum”, Г. Гурецький Симфонія № 3, Л. ван Бетховен Месса С-dur, Перголезі “Stabat Mater”.

Співпрацювала з диригентами: В. Сивохіп, М. Юсипович, Ю. Бервецький, В. Родек, Р. Ревакович, Ж-Ж. Канторов, Г. Кугі, М. Кіршбаум.

З 2017 р. входить до складу колективу «Exclusive Opera Project», що виконує різноманітну програму від бароко до музичного кроссоверу. Учасники: Наталія Юречко (сопрано), Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Сергій Кутепов (тенор), Олексій Кувітанов (баритон), а також до складу колективу входить піаніст-акомпаніатор Станіслав Федюк.

Лауреат ІІІ премії Міжнародного конкурсу “Мистецтво 21-го сторіччя” (Ворзель, 2011).

Поділитись

Найближчі події

01.04.2018 / 16:00

Stabat Mater

₴ 50
Купити квиток
15.04.2018 / 18:00

Big opera show

₴ 80-100-120-150
Купити квиток