Майкл Кімбер

Загальна інформація

Майкл Кімбер (народився у 1945 році) виступав у багатьох містах США, Канади, Мексики, Австралії, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Англії, Іспанії та Італії. Він представлений як соло-альтист на радіо Австралійської телерадіомовної комісії та у списках “Performance Today” Національного Громадського Радіо. Його досвід включає у себе концертні тури у якості альтиста разом із Кронос Квартет, п’ятнадцять років у складі Віртуози Атланти, дванадцять сезонів у якості головного альтиста у Камерному Оркестрі Канзасу, п’ятнадцять сезонів разом із командою камерних виступів Літнього фестивалю Канзас Сіті, більш ніж тридцять соло виступів разом із оркестрами, безліч соло репетицій та сотні камерних виступів.

Його твори, переважно для альту, є загально визнаними і виконуються як у США, так і закордоном. Відомий польський альтист Марцін Муравський записав вісім дисків музики Кімбера для альту. У 2002 Кімбер отримав композиторську нагороду від Міссісіпського Інституту Мистецтв і Літератури. 2010 року він отримав престижну Нагороду Засновників Американської Спілки Альтистів на знак визнання його творів для альту.

У 1990 Кімбер створив пінопластову накладку на плече, яку скрипалі та альтисти купували тисячами у всіх 50 штатах, в окрузі Колумбія та у 21 країнах світу. Ця проста, ергономічна пінопластова накладка відома своєю здатністю сприяти правильній, розслабленій постурі, а також полегшенню хронічного дискомфорту, що зазнають альтисти та скрипалі під час гри.

Після двадцяти років викладання альту, спершу в Університеті Канзасу, а потім в Університеті Південної Міссісіпі, Доктор Кімбер переїхав до Айови у 2004, де його дружина, Доктор Маріан Уілсон Кімбер, є професором музикознавства в Університеті Айови. Одержувач викладацької премії Асоціації Струнних Викладачів Айови у 2011-2012, він викладає альт у Коледжі Кое з 2005. Також він є позаштатним викладачем альту в Університеті Айови (весняні семестри 2007 та 2016), та в Університеті Північної Айови (весняний семестр 2011). Активний соліст та виконавець камерної музики, він є також членом секції альтів Оркестру Айова.

Поділитись