Маргарита Головко – фортепіано

Загальна інформація

Народилася у Кам’янці-Подільському. Грати на фортепіано почала у 5 років. Закінчила з відзнакою Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. М. Лисенка, потім Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського; навчалася в Міжнародній Піаністичній Академії «Incontri con Maestri», Імола (Італія), має диплом магістра.

Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, зокрема: ХХІІ Міжнародного Конкурсу Піаністів «Cittadi Marcala», Марсала (Італія); ХХХ Міжнародного Конкурсу Піаністів ім. Сметани, Пльзень (Чехія); І Міжнародного Конкурсу Піаністів «Citta d’Aquavivadelle Fonti», (Італія); І Міжнародного Конкурсу Піаністів «Midwest International Piano Competition», Сідар Фолс (Айова, США). У червні 2015 року піаністка представляла Україну в одному із найпрестижніших конкурсів – «Вершина світу» у м. Тромсо (Норвегія). Зі 154 піаністів світу до участі були запрошені 24 музиканти, серед яких і Маргарита Головко!

Є учасницею багатьох світових музичних фестивалів, серед яких такі відомі як ХV Міжнародний фестиваль української та польської музики ім. Ф. Шопена, м. Дніпро (Україна); VІІ Міжнародний музичний фестиваль «MITO Settembre Musica», Мілан, Турин (Італія); УІІІ Міжнародний піаністичний фестиваль «Лики современного пианизма», Маріїнський театр, Санкт-Петербург (Росія); ХХІІ Міжнародний музичний фестиваль у м. Монте Сан Савіно (Італія); Міжнародний фестиваль оперного мистецтва та класичної музики «Опера в мініатюрі» у м. Кам’янець-Подільський. Піаністка багато концертує в Україні і за кордоном, має записи на радіо в Італії, Чехії, США. У 2015 році «Blue Griffin Records» Label (США) випустила компакт-диск з творами Р. Шумана та Й. Брамса у виконанні Маргарити Головко.

Поділитись