Ніколя Колодзєйчик – – фортепіано

Загальна інформація

Ніколя Колодзєйчик – польський джазовий піаніст, композитор, аранжувальник і диригент. Походить із Кракова. Випускник і викладач Музичної академії в Катовіцах. Засновник і керівник біґ-бенду Ніколя Колодзєйчик оркестр, з яким записав і випустив 2014 року дебютний альбом Chord Nation, номінований на Фридерика в трьох категоріях. Наступний альбом Barock Progressive отримав Фридерика 2016 в номінації «Альбом року – джаз».

Співзасновник джазового тріо Stryjo, яке виконує імпровізаційну музику. Разом із Міхалом Томашиком створив у Варшаві Konglomerat Big Band, котрий здобув золотий диск з проектом Albo Inaczej.

У 2014 році з нагоди 650-річчя міста Бжезіни написав Бжезинський концерт для труби, духового квартету, швейної машинки Singer, двох друкарських машинок, вокалу і джазового тріо. Прем’єра твору відбулася в церкві Воздвиження Святого Хреста.

У 2016 році у співпраці зі Щецинською філармонією ініціював осучаснене виконання пісень Станіслава Монюшка. У тому ж році, з нагоди 140-річчя від дня народження Мєчислава Карловіча відбувся концерт пісень композитора в обробках Колодзєйчика за участі симфонічного оркестру філармонії Щецині, Konglomerat Big Band та співачки Агати Зубель.

Поділитись