Роман Кресленко – диригент

Загальна інформація

 

У 2008 році закінчив Львівське державне музичне училище ім. С. П. Людкевича по класу скрипки. У 2013-му з червоним дипломом та відзнакою ректора завершує навчання у Львівському національному університеті ім. І. Франка, факультет культури та мистецтв. У 2017 році з відзнакою закінчив Львівську національну музичну академію ім. Миколи Лисенка за спеціальністю оперно – симфонічний диригент (викладач – Ярема Колесса)

2012-2013 співпрацював з камерним оркестром факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І. Франка.

З 2013 – художній керівник та диригент Народного камерного оркестру «Polyphonia» Національного Університету «Львівська політехніка».

З 2016 – художній керівник та диригент Народного симфонічного оркестру Національного Університету «Львівська політехніка».

Співпрацював з різними оркестрами, серед яких: Тайюанський симфонічний оркестр (Тайюань, Китай), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Оркестр та хор «Con Fuoco» (Краків, Польща), Lemberg Sinfonietta, зведений оркестр та хор фестивалю «Шенгенський меридіан» (Кошице, Словаччина) та ін.

Брав участь у багатьох фестивалях серед яких: «Wschod Zachod Zblizenia» (Радомсько, Польща), «Віртуози», «Чарівний камертон» (м. Харків), «Академія», «Яскрава країна» (м. Трускавець), «Шенгенський меридіан» (Кошице, Словаччина) та ін.

Поділитись