Сергій Кутепов – тенор

Загальна інформація

Український оперний співак, випускник Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. В 2008 році став лауреатом премії Кабінету Міністрів України, лауреат премії В’ячеслава Чорновола.

На даний час бере активну участь у майстер-класах відомої оперної співачки Ольги Пасічник (Україна- Польща), а також у чисельних вокальних майстер-курсах видатних оперних співаків: David Alegret ( Іспанія), Kaludi Kaludov (Болгарія), Gundula Schneider (Німеччина), Marcel Boone (Франція).

Співпрацює з провідними європейськими симфонічними оркестрами «Da Vinci Orchestra» (Базель, Швейцарія), «Kamerata Baltycka» (Гданськ, Польща), «Національний оркестр польського радіо» (Катовіце, Польща), «K&K Philarmoniker » (Відень, Австрія), а також з оркестром Львівської Національної Філармонії. Як соліст виступає з концертами в Польщі, Австрії, Швейцарії, Бельгії, Німеччини та ін.

Співзасновник першого в Україні центру музичного розвитку «Tempo», який працює за авторською методикою з дітьми від 1-го року, співзасновник проекту «Exclusive Opera Project».

В репертуарі співака провідні партії з опер: «Don Giovanni», «Cosi fan tutte» В.А. Моцарта; «L’elisir d’amore», «Lucia di Lammermoor» Г. Доніцетті; та «Rigoletto» Дж. Верді.

Поділитись