Сергій Кутепов – тенор

Загальна інформація

Випускник ЛНМА ім. М. В. Лисенка по класу бандура в професора Герасименка В. Я. та заслуженого артиста України Лазуркевича Т. М., по класу вокал у Цигилика О. І., та оркестрового диригування, аспірант по класу бандура в професора Посікіри Л. К. Навчається сольного співу у відомого оперного співака Калуді Калудова, учасник майстер-курсів відомих оперних співаків світу Давіда Аллегрета (Іспанія), Гундули Штайдер (Німеччина), Марселя Бона (Франція).

Активна співпраця з провідними європейськими оркестрами «Da Vinci Orchestra» (Швейцарія; Базель), «Kamerata Baltycka» (Польща, Гданськ), «Національний оркестр польського радіо» (Польща, Катовіце).

Співпрацював з диригентами: В. Сивохіп, М. Юсипович, Ю. Бервецький, Д. Вагнер, Г. Кугі, М. Кіршбаум, А.Румф.

Співзасновник першого в Україні центру музичного розвитку «Tempo», який працює за авторською методикою з дітьми від 1-го року, активіст, співорганізатор культурних проектів міста «Ніч у Львові», LvivMozArt «KidsMozArt», організатор мистецьких проектів з розвитку культури від міської ради м. Львова.

З 2017 р. є учасником колективу «Exclusive Opera Project» – квартет солістів, який поєднує в собі склад виконавців: Наталія Юречко (сопрано), Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Олексій Кувітанов (баритон), а також до складу колективу входить піаніст-акомпаніатор Станіслав Федюк. Ціль та ідея колективу полягає в універсальному поєднанні чоловічих та жіночих голосів, що дає змогу виконувати різноманітну програму від бароко до музичного кроссоверу.

Поділитись