Софія Словій – сопрано

Загальна інформація

Навчалася у Львівській середній спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької на фортепіанному (клас Н. Близнюк) та музикознавчому відділах.
Продовжила навчання у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, де отримала дипломи музикознавця (проф. Л. Кияновська) і оперної співачки (проф. В. Чайка). Навчалася на асистентурі-стажуванні (проф. І. Кушплер).
З 2000 р. мешкає в Італії, де вдосконалює вокальну майстерність спершу в Академії оперного мистецтва (Озімо), згодом – на майстер-класах з професорами Р. Кабаіванска, В. Маттеуцці, Дж. Джельметті, К. Дездері.
Лауреат 14 міжнародних конкурсів, серед яких «Дж. Б. Віотті» (Верчеллі, Італія), «С. Людкевич» (Торонто, Канада), «О. Дзіїно» (Рим, Італія) та ін.
Виступала як запрошена солістка на оперних сценах  Мадриду, Риму, Відня, Валенсії, Неаполя,  Венеції, Ніцци, Люксембургу, Ліежу, Любляни, учасниця численних оперних фестивалів. Гастролювала Швейцарією, Францією, НІмеччиною, Японією, Південною Кореєю, Чилі, ОАЕ.
Брала участь у записах 8-ми дисків та 2-х DVD для таких фірм звукозапису як Naxos, Dynamic, Brilliant Classics, Naïve та Arthaus Musik.

Поділитись