Станіслав Федюк – концертмейстер

Загальна інформація

Навчався у ЛНМА ім. М. Лисенка у класі фортепіано проф. Крих М. Ю., проф. Пилатюк О. Б., проф. Блажкевич Г. Й., а також у класі концертмейстерства проф. Ніколаєвої Л. М. та класі камерного ансамблю доц. Гумецької Х. А. Згодом здобув виконавський диплом бакалавра з
відзнакою у Trinity College London. Станіслав був нагороджений 1-ю та 2-ю преміями на різноманітних міжнародних конкурсах, а також отримав відзнаку як концертмейстер. Виступав в різних країнах Європи: Польщі, Чехії, Бельгії, Голландії, Італії, Франції, Туреччині, Україні, а також у Бахрейні, Лівані та ОАЕ, де постійно проживав з 2008 по 2017 роки.
Є виконавцем у різноманітних музичних колективах, оркестрах, як популярних, так і класичних музичних напрямків в Україні та ОАЕ.
Станіслав також виступав на одній сцені з такими відомими виконавцями як Даяна Кролл, Елвіс Костелло, Маверик Сабре та гуртом “Стереофонікс”.
Найбільш високоповажною публікою були відомий музикант Квінсі Джонс, космонавт Баз Олдрін та відомий футболіст Едгар Девідс на одному із концертів у Дубаї, ОАЕ., організованим італійським брендом “Монтеграппа”. Квінсі Джонс усно відзначив Станіслава за “Професійний
акомпанемент (вокального колективу) та соло виконавства”.
У 2015 – співпраця із Бельгійським композитором Сером Дірком Броссе та виконання його творів на Global Thinkers Forum в Дубаї, ОАЕ. Станіслав також має акторський досвід в театральній та музично-театральних постановках.

Поділитись