Фундація «Villa Musica»

Загальна інформація

Фундація «Villa Musica»понад 30 років досвіду в камерній музиці

Villa Musica – це державна фундація, заснована урядом федеральної землі Рейнланд-Пфальц (Німеччина) в 1986 році з метою забезпечення спеціальних навчальних програм в напрямку камерної музики для обдарованих молодих музикантів з усієї Європи. Фундація є також однією з найбільших інституцій в Німеччині, що займається організацією концертів класичної музики, проводячи близька 150 концертів камерної музики по всій країні

Державний Секретар з питань культури зазвичай обіймає посаду Президента Фундації «Villa Musica». Художній керівник – Професор Александр Гюльсгофф, є також заступником директора Фундації.

Більшість проектів є похідними від так званих «Проектів Академії», які відображають бачення Фундації щодо камерної музики. Визнані на міжнародному рівні викладачі регулярно приїздять до Фундації «Villa Musica» з метою виконання камерної музики зі студентами, які демонструють високий рівень виконавської майстерності.

Серед запрошених викладачів «Villa Musica» є одні з найкращих в світі сольних виконавців, як наприклад, Пінхас Цукерман, Менахем Пресслер, Борис Гарліцький, Марі-Луїза Нойнекер, Антьє Вайтхаас та Стівен Іссерліс.

Студенти з Німеччини та інших країн можуть брати участь в майстер-класах на безоплатній основі.

«Villa Musica» є також однією з найвідоміших концертних організації в Німеччині, яка регулярно запрошує камерні колективи з усього світу до Рейнланд-Пфальцу, організовуючи концерти в понад 50 містах федеральної землі, а також в Берліні, Брюсселі та декількох інших містах Європи.

Складовою програми Фундації «Villa Musica» є два масштабні фестивалі: «Музика в замках та палацах» (Musik in Burgen und Schlössern) навесні, та фестиваль «RheinVokal» влітку, в якому особливу увагу приділяють історії вокальної музики в Європі.

Фундація співпрацює з Південно-західною радіостанцією (SWR).

Поділитись