Хобарт Ерл – диригент

Загальна інформація

Хобарт Ерл

Народився 1961 року в Каракасі (Венесуела) в родині громадян США: батька — співробітника страхової компанії та матері — диригентки церковного хору. 3 11 років навчався в елітній шотландській школі-інтернаті Гордонставн (Велика Британія). У 1983 закінчив музичного факультету Принстонського університету (США) як композитор і диригент. Продовжував навчання у Віденській вищій школі музики в класі диригування проф. Карпа Естерайхера. Стажувався на міжнародних диригентських майстер-класах у Фердинанда Ляйтнера (Зальцбург, Австрія), Отта-Вернера Мюллера (США), Леонарда Бернстайна і Сейдзі Озави (Тенглвуд, США, 1987). Отримав виконавський диплом кларнетиста в Лондонському музичному Триніті-коледжі.
У 1987–1991 роках засновує та керує колективом Віденський ансамбль американської музики / Нью-Йоркський ансамбль віденської музики, з яким виконав маловідомі твори композиторів зламу XIX-ХХ століть, здійснив понад 10 світових прем’єр творів сучасних композиторів у Відні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Вашингтоні та записав 2 компакт-диски з творами американських композиторів Джорджа Ввайтфілда Чедвіка, Генрі Ґілберта та Міґеля дель Аквіли.
Від 1991 року — художній керівник і головний диригент симфонічного оркестру Одеської державної обласної філармонії, з яким неодноразово гастролював у Києві та інших містах України, а також і за кордоном, зокрема у таких залах як, Музікферайн (Відень, Австрія), Барбікен-гол (Лондон, Велика Британія), Національна аудиторія (Мадрид, Іспанія), Кельнська Філармонія (Німеччина), Великі зали Московської консерваторії та Санкт-Петербурзької філармонії (Росія), Карнегі-хол та Зала Генеральної асамблеї ООН (Нью-Йорк, США), Кеннеді-центр (Вашингтон, США), Академія ім. Ф. Ліста (Будапешт, Угорщина). Здійснив чимало одеських та українських прем’єр творів всесвітньо відомих композиторів, записав на компакт-диск симфонічну музику М. Скорика, Є. Станковича та М. Колесси.

Поділитись

Найближчі події