Наталія Чмир-Козяр – керівниця хору “ЖАЙВІР”

Загальна інформація

Музикантка, дириґентка, співачка, менеджерка музичних проєктів, педагогиня, засновниця, організаторка і директорка Всеукраїнського хорового фестивалю «Жайвір скликає друзів» та Всеукраїнського конкурсу молодих диригентів імені Миколи Колесси, експертка Українського культурного фонду.

Засновниця і художня керівниця, дириґентка дитячо-молодіжного камерного хору «Жайвір», викладачка-методист вищої категорії Львівської дитячої музичної школи №1 імені А. Кос-Анатольського.

Відмінниця освіти України, голова методичного об’єднання викладачів вокалу ДМШ, членкиня Асоціації діячів естрадного мистецтва України,  членкиня Жіночої Ділової Палати України; переможниця конкурсів «Викладач року» та «Кращий працівник культури»
(2018-2019 р.); переможниця проєкту «Жінка тисячоліття»-2020 у номінації «Професіонал року».

Вищу музичну освіту отримала у Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка (зараз – Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка), яку закінчила за фахом дириґування.