Олексій Кувітанов – баритон

Загальна інформація

Випускник ЛНМА ім. М. Лисенка, кафедра сольного співу, клас професора Олега Цигилика. 2009-2010 рр. навчався у приватній школі Мірелли Френі в місті Модена (CUBeCCentro universale di BelCanto);

Брав участь у вокальних майстер-класах “L’Ateneo Della Lirica” Sulmona, педагоги: Renato Bruson, Fiorenza Cossotto, Evgeny Nesterenko, Claudie Veraghe-Micault, а також Horiana Branisteanu, Salzburg Mozarteum.

Концертна діяльність та співпраця з K&K Philarmoniker (Austria), брав участь в оперному фестивалі Linz (Austria), «Tiroler Beethoven-Tage», активна співпраця з Львівською обласною філармонією.

Співпрацював з диригентами: В. Сивохіп, М. Юсипович, Д. Вагнер, Г. Кугі, М. Кіршбаум, А.Румф.

В репертуарі налічуються оперні партії: Дон Жуана з опери «Дон Жуан», Фігаро, Граф Альмавіва, з опери «Весілля Фігаро», Гульєльмо з опери «Так чинять всі жінки» В.А. Моцарта; Жермона з опери «Травіата», Родріго з опери «Дон Карло» Дж. Верді; Фігаро з опери «Севільський цирульник» Дж. Россіні; Марчелло з опери «Богема» Дж.Пуччіні, а також камерний репертуар: вокальні цикли Шуберта, Шумана, Малєра, Сільвестрова, Тості; кантати та ораторії Баха, Генделя; пісні українських композиторів, неаполітанські пісні.

З 2017 р. є учасником колективу «Exclusive Opera Project» – квартет солістів, який поєднує в собі склад виконавців: Наталія Юречко (сопрано), Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Олексій Кувітанов (баритон), а також до складу колективу входить піаніст-акомпаніатор Станіслав Федюк. Ціль та ідея колективу полягає в універсальному поєднанні чоловічих та жіночих голосів, що дає змогу виконувати різноманітну програму від бароко до музичного кроссоверу.

Поділитись

Найближчі події