Маттіас Георг Кендлінгер –диригент

Загальна інформація

Маттіас Георг Кендлінгер народився у 1964р. в Тіролі (Австрія). В 1994р. засновує музичну агенцію «Да Капо Музікмаркетінг» в м. Куфштайн, Австрія. Його дебют як диригента розпочався в 2004р. в Gewandhaus Leipzig. В 2002р. у Львові він заснував симфонічний оркестр K&K Philharmoniker та K&K Ballett і ще через рік – K&K Opernchor, сучасна назва – Український національний хор Львів.
Як композитор він привернув до себе увагу симфонічною композицією «Der verlorene Sohn» (прем’єра – квітень 2006 в Gewandhaus Leipzig); першою симфонією «Manipulation» (світова прем’єра – 29 вересня 2012 у Львівській філармонії), медитаційною поемою «Heilung» (прем’єра – червень 2013 під час п’ятого фестивалю Tiroler Beethoven Tage в Thiersehe, Австрія); присвяченим власній дружині концертом для фортепіано з оркестром «Larissa» (прем’єра – травень 2014 у Congress Graz). Маттіас Кендлінгер з його мистецькими колективами здобули загальноєвропейське визнання; виступають та постійно одержують бурхливі овації у кращих концертних залах Європи, зокрема у Мадриді, Лісабоні, Осло, Парижі, Берліні, Відні, Копенгагені та інших.
Поруч з найуспішнішим європейським турне «Wiener Johann Strauß Konzert-Gala», яке існує з 1996 року та яке вже відвідало понад 1 мільйон глядачів, М. Кендлінгер відзначається заснованим в 2009 році музичним фестивалем «Tiroler Beethoven Tage», успішним класичним проектом «Die schönsten Opernchöre» та іншими.

Поділитись