Євеліна Подолянчук — скрипка

Загальна інформація

Евеліна Подолянчук почала навчатися гри на скрипці з 6 років. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені Соломії Крушельницької (клас Володимири Шургот). Ще у шкільні роки брала участь в творчих змаганнях і стала лауреатом міжнародних конкурсів у Словаччині та Польщі.

Продовжила навчання у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка в класі професора Заранського В. І.

Велика роль у становленні музикантки належить відомому львівському педагогу Сковронському Ю. Л., який надихнув її на вивчення таємниць мистецтва звуковидобування. Прагнення володіти співучим і виразним звуком мотивувало Евеліну їхати до відомих метрів виконавського мистецтва. Вона почала приймати участь у майстер-класах та брати уроки у Марини Сорокової, Крістіана Альтенбургера, Лотара Штрауса, П’єра Амояля, Едварда Зєнковського та Олега Криси.

Зараз Евеліна Подолянчук навчається у Віденському Університеті музики та виконавського мистецтва (mdw) у професора Едварда Зєнковського.

Постійно концертує та приймає участь у фестивалях в складі професійних європейських оркестрів: WSO Abbado концерт «Wien Modern» у Konzerthaus у 2017 році, концерт WSO з Крістофом фон Догнаньї у Musikverein Wien у 2018 році, концерт у Radiokulturhaus Wien у 2018 році, концерт «Junge Philarmonie» у MuTh Wien у 2019 р. Виступала з Академічним Симфонічним оркестром Львівської національної філармонії під керівництвом диригента Тараса Криси та камерним оркестром Віртуози Львова.

В репертуарі скрипальки твори різних стилів та епох – від Баха до сучасних композиторів.

Поділитись