Ігор Муравйов — скрипка (Україна)

Загальна інформація

Лауреат міжнародних конкурсів. Лауреат премії В’ячеслава Чорновіла. Перший концертмейстер Австрійсько-українського оркестру  K&K Symphoniker. Закінчив Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача В. Шургот.

З 2012 р. навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка у класі професора Володимира Заранського. Як соліст, неодноразово виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Симфонічним оркестром ЛНМА ім. М. Лисенка, симфонічним оркестром Хмельницької філармонії, симфонічним оркестром  Івано-Франківської філармонії, Академічним камерним оркестром «Кантабіле» (Луцьк), Ансамблем солістів (Ужгород). З такими диригентами як: Денис Прощаєв, Айдар Торибаєв, Юрій Бервецький, Сергій Леонов, Роланд Марчук, Назар Кулиняк, Олена Короленко, Товій Рівець.

Гастролює в Україні та за кордоном. Учасник фестивалів »Muzyka w starym krakowie»,  «Стравінський та Україна» (Луцьк), «Сузір’я Закарпаття» (Ужгород).  Брав участь у концертних проектах разом з всесвітньо відомим скрипалем Олегом Крисою. Провів низку концертів як диригент в підтримку Української армії.

Поділитись