Ігор Муравйов — скрипка

Загальна інформація
Концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker. Стипендіат Президента України 2015 р. Двічі здобував обласну премію В.Чорновола. Закінчив ЛССМШІ ім.С.Крушельницької в класі викладача В.Шургот. Навчався в ЛНМА в класі професора В.Заранського, в якого далі продовжує навчання в якості Асистента. Також паралельно здобув ступінь Магістра по спеціальності Оперно-Симфонічне диригування в класі Народного Артиста України, професора І. Юзюка.

Працював як диригент з Оркестром Філармонії Зелена Гура (Польща), оркестром K&K Philharmoniker, Kyiv Symphony Orchestra, Симфонічним оркестром Львівської Національної філармонії,, оркестром Хмельницької Філармонії, Оркестром Віртуози Львова, Оркестром Рівненської філармонії, Студентським оркестром ЛНМА ім. М.В.Лисенка, Оркестром Оперної студії ЛНМА ім. М.В.Лисенка,  Lemberg Art Orchestra.

Гастролює в Україні та за кордоном як соліст, диригент,камерний музикант та концертмейстер оркестру.

Виступає з багатьма оркестрами, та диригентами України та Європи. В репертуарі Ігоря Муравйова всі кращі концерти для скрипки: Бетховена, Чайковського, Сібеліуса, Брамса, Мендельсона, Моцарта, Баха, Шостаковича і багато інших. Є першим виконавцем багатьох творі українських композиторів.

Поділитись