Валентина Пришляк – альт (Україна – Швейцарія)

Загальна інформація

 

Валентина Пришляк народилась у Львові (Україна).

Вона закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка, де навчалась в класі професора Дмитра Комонька, отримавши диплом бакалавра музики.

З 2006 по 2011 р. вона була учасницею Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» і часто мала сольні виступи у супроводі оркестру.

В 2011 р. її було зараховано до Міжнародної музичної академії ім. Ієгуді Менухіна, де її викладачами були Іван Вукчевіч, Йоганнес Ескар, Еттторе Кауза, Софія Рейтер, Лівіу Прунару та Максим Венгеров. Вона була учасницею квартету «Quatuor Lumière», з яким в 2012 р. отримала Першу премію «Gianni Bergamo Classic Award» в категорії «Камерна музика» (м. Лугано, Швейцарія), Третю премію на Міжнародному конкурсі ім. В.А. Моцарта (м. Зальцбург, Австрія, 2014р.) та премію «Jeunesses Musicales Deutschland» на Міжнародному конкурсі струнних квартетів Вігмор-хол (2015 р.).

З 2014 р. вона є запрошеним музикантом в Оркестрі Svizzera Italiana. В 2016-2017 рр. вона проходила навчання в швейцарському симфонічному оркестрі «Orchestra Musikkollegium Winterthur».

Сьогодні Валентина продовжує навчання на отримання «Certificate of Advanced Studies» у Вищій музичній школі Лозанни в класі професора Александра Земцова.

Поділитись