Андрій Луньов – фортепіано

Загальна інформація

Андрій Луньов народився 1988 року в Києві. З відзнакою закінчив КССМШ ім. Н.Лисенко та НМАУ ім. П.Чайковського під керівництвом професора Н.В. Гриднєвої. За роки навчання був відзначений стипендією Президента України, а також отримав нагороду Київського міського Голови. Брав майстер-класи у багатьох відомих піаністів світу – К. Кеммерлінга (Німеччина), Б. Петрушанського (Італія), Д. Алєксєєва (Велика Британія), М. Воскресенського, О. Орловецького (Росія), Н. Фішер (Велика Британія), Ф. Готліба (Німеччина).

Андрій – переможець багатьох Міжнародних конкурсів, зокрема у Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні. Зараз веде активну концертну діяльність. Виступав з сольними концертами у містах Польщі, Латвії, а також, у Німеччині, Іспанії, Італії, Угорщині, Чехії та Словаччині. Піаніст багато концертує Україною, де виступає з сольними концертами та з оркестрами у багатьох обласних філармоніях.
У 2008 та 2014 роках вийшли два CD Андрія Луньова з творами Ф. Шопена, Ф. Ліста та К. Шимановського.
Має фондові записи на українському радіо, в тому числі з оркестром Національної радіокомпанії України, а також записи на Українському, Польському та Чеському телебаченні.
Від 2009 року викладає у КССМШ ім. М. Лисенка. Його учні стали лауреатами Міжнародних конкурсів, зокрема, в Україні та в Латвії. Проводить майстер-класи у Латвії та в Україні.

Поділитись