Ромен Ґаріу – віолончель

Загальна інформація

Ромен Ґаріу — провідний представник молодої та блискучої французької музики для віолончелі. Він є лауреатом престижних міжнародних конкурсів Чайковського (Москва 2001) та Ростроповича (Париж, 2002), а також є другим лауреатом на конкурсі Chile’s Vina del Mar в 2002 році.

Закінчив Паризьку вищу національну консерваторію музики, отримавши 1шу премію за гру на віолончелі (1997) та за камерну музику (1998). Його музика славиться чудовим звучанням та комбінацією фраз. Ромен Ґаріу мав честь співпрацювати з такими відомими віолончелістами як Філіп Мюллер, Аннер Білсма, Наталія Чаковськая, Стівен Іссерліс і Девід Герінгас.

Ромен Ґаріу здобув нагороди Mécénat Société Générale та Fondation Meyer. У 2002 році він почав працювати в ‘Révélation’of ADAMI (французькому національному інституті для професійних музикантів), що досить вплинуло на його кар’єру, і Ромена почали запрошувати виступати або проводити майстер-класи на багатьох заходах класичної музики по всьому світу.

У жовтні 2013 року, він разом з оркестром зіграв Концерт для віолончелі Лютославського на фестивалі Юрія Башмета в Мінську.

Ромен Ґаріу грав з такими диригентами, як Крістоф Ешенбах (Оркестр де Парі), Володимир Сіренко, Тер’є Міккельсен та престижними диригентами камерних оркестрів, як Мстислав Ростропович, Гіл Апап, Дора Шварцберг, Філіп Антремон, Павло Гілілов, Пол Мейер, Алісса Маргуліс, Таня Беккер-Бендер, Режис та Бруно Паск’є … Деякі з його концертів були записані для радіо Франції та музичного кабельного ТБ каналу Mezzo.

Ромен Ґаріу прагне захищати еклектичний репертуар. В камерній музиці, так само як і в його виступах як соліста, Ромена веде справжня пристрасть.
У листопаді 2005 року, Ромен Ґаріу виграв перший приз Міжнародного конкурсу віолончелістів Bucchi. З 2007 по 2014 він був членом засновником Delian::квартет (www.delian-quartett.com), у 2008 році його запросили до Концетргаус, Віденської Філармонії, Замку Ельмау та Берлінської Філармонії.

Ромен Ґаріу викладає для майбутніх професіоналів в Національній школі L ‘Hay Les Roses та в Scuoala Superior de Musica of Espinho (Португалія).
Влітку 2014 в Земмерінгу він проводитиме майстер-класи для ISA (Міжнародної літньої шлоли).

Ромен Ґаріу грає на винятковій віолончелі Ніколо Гальяно з 1760 року.

Поділитись