Роман Антонюк — баритон

Загальна інформація

Роман Антонюк народився в Україні у місті Львові.

Закінчив Луцьке музичне училище  по класу бандури (Ю.Бокового). Продовжив своє навчання у Львівській музичній академії ім. М. Лисенка, на оркестровій кафедрі, по класу бандури (проф. В. Герасименка ) та на кафедрі сольного співу  (проф. нар. арт. України  В. Ігнатенка).  Вдосконалював свою майстерність на  майстер-класі з сольного співу, у проф. Віллі Воркмана (Вища школа музики, м. Гамбург /Німеччина)

З 1997 соліст Дніпропетровського театру опери та балету.

З 1998 соліст Київської Державної чоловічої  хорової капели ім. Л.Ревуцького.

З 2007 учасник квартету „Tenors BelCanto“. З 2015 працює у Львівської музичної академії ім. М.Лисенка на  кафедрі концертмейстерства.

З концертними програмами виступав на сценах Австрії,  Великобританії, Болгарії, Бельгії, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, Іспанії, Боснії-Герцоговини, Лівану, Росії, Угорщини, Канади, Нідерландів.

Впродовж усього творчого періоду, разом з дружиною піаністкою Христиною Антків, бере участь у сімейному дуеті. Дуетом підготовлені концертні  програми, які презентуються в Україні та за її межами. У 2014 році дует вшанований медаллю Андрея Шептицького.

Роман Антонюк є часто запрошуваний на такі міжнародні музичні фестивалі як:  Малвернський фестиваль мистецтв (Великобританія), Бредфордський фестиваль мистецтв (Великобританія). Театральний фестиваль « Київ Травневий», Глоувенський фестиваль мистецтв (Великобританія), «Міжнародний фестиваль «Музика Сандомєжу» (Польща), фестиваль “Сіверські музичні вечори” (м.Чернігів), фестиваль “Башкаршійскі ночі”  (м.Сараєво/ Боснія-Герцоговина), фестиваль Моцарта у Варшаві (Польща).

Поділитись