Назар Джурин – віолончель

Загальна інформація

Назар Джурин народився у Львові в 1972 році. Із шести років почав займатися музикою під керівництвом відомого педагога-віолончеліста Євгена Шпіцера. Закінчив Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені С. Крушельницької та Московську державну консерваторію імені П.І.Чайковського (клас професора Ігоря Гавриша). Після закінчення два роки працював у консерваторії як асистент. Був провідним віолончелістом таких колективів, як симфонічний оркестр Московської консерваторії, Державний симфонічний оркестр «Молода Росія».
Виступав із сольними концертами у Росії, Україні, США, країнах Південної Америки і Африки. Брав участь у Woodstock Mozart Festival, Boulder Festival та інших, виступав на одній сцені з Йо-Йо Ма, Пінхасом Цуккерманом, Борисом Пергаменщиковим, Іцхаком Перельманом, Даніелем Баренбоймом, Мстиславом Ростроповичем, Георгом Шолті.

Нині Назар Джурин мешкає в місті Елгін (США), займається викладацькою діяльністю, зокрема в Іллінойському університеті, є провідним віолончелістом Симфонічного оркестру Елгіна.

Назар Джурин грає на віолончелі сучасного кремонського майстра Альфредо Прімавери.

Поділитись

Найближчі події

21.09.2017 / 18:00

Юрій Ланюк і друзі

₴ 50-90
Купити квиток