Назар Джурин – віолончель

Загальна інформація

Уродженець Львова, Україна, віолончеліст Назар Джурин закінчив Львівську музичну школу, де навчався у Євгена Шпіцера, і здобув ступінь магістра музики в Московській державній консерваторії у професора Ігоря Гавриша. По закінченню навчання Назар викладав у Московській консерваторії як асистент, а потім переїхав до Чикаго в 1998 р. З тих пір він користувався великим попитом як соліст, камерний та оркестровий музикант, викладач.

Сольні концерти Назар для меморіальних концертів Дами Міри Гесс та серії салонів PianoForte транслювались у прямому ефірі на 98.7
WFMT. Виступав у ролі соліста Московської державної симфонії «Молода Росія», Московської консерваторії, Симфонічного оркестру Елджина. У 2010-2019 роках він виступав солістом у Львівській філармонії, Хмельницькій філармонії, Національній симфонії України в Києві, Мінській філармонії, Ансамблі солістів Classicus в Загребі, Сінфонієтті Бель Канто, Іллі, Симфонічному оркестрі Харпера ІЛ, Симфонічному оркестрі Північно-Західного Чикаго, Оркестрі фестивалю Вудстока Моцарта, Симфонічний оркестр Фокс-Веллі WI та Симфонічний оркестр Grand Forks ND, виконуючи концерт Шумана, Симфонічний концерт Прокоф‘єва, а також концерти Барбера, Дворжака, Гайдна, Шостаковича, Сен-Санса No 1, Брамса та Двійковий концерт Бетховена. Крім того, Назар провів численні сольні концерти та майстер-класи в Росії, Україні, Хорватії, Південній Америці, Південній Кореї та США.

У 2008 році він випустив дебютний сольний компакт-диск “Монолог віолончелі”, де представлені твори Регера та Кодая. Наступний компакт-диск “Монолог віолончелі 2” вийшов у 2013 році, де представлені твори Ісає, Гіндеміта, Лігеті, Крамба та Ланюка.

Назар виступав у концертах години пік у соборі Св. Джеймса, Чікаго та був запрошеним солістом Чиказьких камерних музикантів; серед його партнерів по камерній музиці були члени Чиказького симфонічного оркестру та Ліричної опери Чикаго. Назар є провідним
віолончелістом Симфонічного Оркестру Елджіна, Іллінойс. Він виступав на багатьох фестивалях, Evian France, Boulder Colorado, Woodstock Illinois США під керівництвом Джорджа Шолті, Мстислава Ростроповича, Даніеля Баренбойма, Йо-Йо Ма, Пінкаса Цукермана, Іцхака Перельмана та Гельмута Ріллінга, а також є активним учасником фестивалів «Віртуози» і «Контрасти» у Львові.

Назар підтримує приватні студії в Чикаго та Елджина, крім того, що працює на факультетах Університету Північно-Східного Іллінойсу та Школи сценічного мистецтва Непервіля. Він також тренував камерні ансамблі для Чиказького молодіжного симфонічного оркестру
(CYSO). Студенти Назара вигравали призи в численних конкурсах, включаючи Національний конкурс камерної музики імені Фішофа, Національний конкурс концертів Walgreens та Чиказький “Confucius”.

Поділитись