Назар Тацишин – тенор

Загальна інформація

Тацишин Назар народився у м. Турка на Львівщині. Закінчив Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського у класі вокалу Є. Шуневич, Л. Хороб, Г. Нечай та Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка — клас сольного співу Народного артиста України, професора В. Ігнатенка та А. Липника та камерного співу О. Логойди. Соліст Львівської обласної філармонії.

Брав участь у різноманітних співочих конкурсах, фестивалях в Україні та за її межами. Лауреат всеукраїнських конкурсів: «Дністрові соловейки», м. Новодністровськ, 2002 рік, «Соняшник», м. Любінь Великий, 2002 рік, Міжнародні конкурси: «Веспремські ігри», м. Веспрем (Угорщина), «Усмішки моря», м. Балчік (Болгарія), 2004 рік.

У 2004 році на конкурсі «Золоті трембіти», м. Моршин Львівська області здобув Гран-прі. У 2010 році Назар Тацишин стає лауреатом міжнародного конкурсу  «Art premier», м. Київ. А у 2011 році — конкурсу «Мистецтво 21-го століття», м. Ворзель (Україна). Побував з гастролями у Польщі, Угорщині, Румунії, Болгарії, Франції, Італії, Швейцарії, Чехії, Іспанії, Португалії, Греції, Ізраєлі, Норвегії, Фінляндії, Швеції, Данії, Німеччині, Австрії, США, Мексиці, Бразилії, Карибських островах, Панамі, Колумбії, Гондурасі.

Засновник та керівник гурту тенорів “LeonVoci”, який виступає з гастролями у Європі та Україні.

З 2015 року Назар Тацишин бере участь у майстер-курсах відомого болгарського тенора Калуді Калудова.

У 2016 році виконує партію графа Альмавіви у постановці опери Дж. Россіні «Сивільський цирюльник» у м. Русе (Болгарія) та Моцартівському фестивалі м. Правец (Болгарія).

2017 рік – участь у постановці опери Г. Доніцетті «Дон Паскуале» м. Стара Загора (Болгарія) з партією Ернесто.

2018 рік — Г. Доніцетті — «Лючія ді Ляммермур» — м. Веліко Тарново, м. Варна, м. Софія (Болгарія).

Поділитись