Фортепіанний дует Олексій Кушнір – Ольга Чіпак

Загальна інформація

Ольга Чіпак ужгородка, а Олексій Кушнір львів’янин. Це не лише творча, а й подружня пара. 1998 році створили фортепіанний дует. Того ж року отримали перемогу у Міжнародному конкурсі “Рим – 98”. 2001-2005 стали роками навчання і вдосконалення майстерності у Вищій Школі музики та театру м. Росток (Німеччина) під керівництвом професорів Ганса-Петера і Фолькера Штенцлів.

  • 2000-й – II премія “Torneo Internazionale di Musica” (Венеція, Барі)
  • 2002-й – I премія і спеціальний приз на “Premio Seiler” (Палермо) та I премія на конкурсі фортепіанних дуетів у Білостоці (Польща)
  • 2003-й – I премія на конкурсі ім. Валентино Букки “Фортепіанний дует у ХХ столітті” (Рим) та II премія Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів Murray Dranoff (Майамі)
  • 2006-й – I премія на Міжнародному фортепіанному конкурсі в Сан-Марино.

Сьогодні імена Ольги Чіпак та Олексія Кушніра добре відомі у світі музичного мистецтва. А на теренах України це єдиний молодий професійний фортепіанний дует, який гідно представляє державу на престижних Міжнародних конкурсах, забираючи перші призи. Зараз пара продовжує навчання у Німеччині, в аспірантурі Вищої музичної школи. З успіхом гастролює на кращих сценах Німеччини, України, Італії, Польщі, США. Обширний дуетний репертуар піаністів включає понад 50 творів для двох фортепіано, фортепіано в 4 руки і концертів для фортепіанного дуету з оркестром всіх епох і стилів.

Поділитись