Володимир Добринчук – кларнет (Україна)

Загальна інформація

Володимир Добринчук народився 25 липня 1988 р. у сім’ї музиканта. З раннього дитинства Володимир звикав до звучання кларнету, адже його батько також кларнетист.
3 1996-2002 рр. навчався в Летичівській музичній школі по класу блок-флейти та фортепіано. У віці 14-ти років бере перші уроки гри на кларнеті у свого батька Михайла та вже за перший рік гри на кларнеті здобуває першу нагороду (ІІІ-місце на Хмельницькому обласному конкурсі для молодих виконавців на духових та ударних інструментах).
З 2003-2007 рр. навчається в Хмельницькому державному музичному училищі ім. В. Заремби по класу кларнета у Михайла Добринчука, закінчує навчання відмінно і отримує диплом з відзнакою.

З 2007-2012 рр. навчається у Львівській національній музичній академій ім. М. В. Лисенка по класу кларнета у доц. Юрія Корчинського, закінчує навчання відмінно і отримує диплом з відзнакою.

У 2012 р. здає успішно вступні іспити і зачислюється в Унівеситет мистецтв (УДК, Берлін).

З 2012 р. навчається в Університеті мистецтв по класу кларнета у доц. Тібора Ремана (перший кларнет Берліньської Штатскапели), в той же час перекваліфіковується з кларнету французької системи на кларнет німецької системи.

У 2014 р. отримує місце на соло-кларнет в Штатстеатрі (Бремергафен).

У лютому цього року виграє прослуховування на соло-кларнет в Нойбранденбургській філармонії.

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів: лауреат першої премії на Міжнародному конкурсі «Сурми Буковини» (Чернівці), ІІІ-премія на Міжнародному конкурсі «Сельмер-Париж» (Львів), ІІІ-премія на Міжнародному конкурсі молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. Д. Біди (Львів).

Брав уроки у таких відомих кларнетистів як:Андрій Козаков (Росія), Патрік Мессіна (Франція), Володимир Скороходов (Білорусія), Хен Хелаві (Ізраїль/Німеччина), Франсуа Бенда (Швейцарія/Німеччина), Дідгельм Кюльн (Німеччинна), Карл Ляйстер (Німеччина) та Венцель Фукс (Німеччина).

З 2013-2015 рр. був стипендіатом «Ad infinitum Foundation DAAD».

Неоднаразово виступав як соліст з оркестрами в Україні та багаторазово давав концерти камерної музики.

У 2015 р. Володимир успішно деб’ютував на Міжнародному музичному Берлінському aестивалі «Crescendo».

Поділитись