Тімоті Гофт – фортепіано

Загальна інформація

Унікально багатогранний піаніст, Тімоті Гофт, є затребуваним солістом і камералістом. В останні роки, Гофт виступав у концертних залах Франції, Італії, Чехії, Англії, Шотландії та США, в тому числі Карнегі Холл, Центр виконавських мистецтв ім. Джона Ф. Кеннеді, Phillips Collection, the Piano Salon at Yamaha Artist Services та джазовий центр-кабаре «Сміт». Він виступав з симфонічним оркестром Детройта «Civic», оркестром «St. Peter by the Sea», «Пібоді Камерата» та оркестром духових інструментів «Пібоді»; в даний час виступає з «Філліпс Камерата» та із запрошеним ансамблем у Phillips Collection в Вашингтоні, округ Колумбія.

Як соліст і камерний музикант, Гофт виступав із симфонічним оркестром Балтимору, Детройту, Сан-Франциско, Ричмонду, Національним симфонічним оркестром, філармонічним оркестром Лас-Вегаса, Бостонським оркестром мідних духових інструментів «Boston Brass», «Empire Brass», а також з музикантами Маннес-коледжу, консерваторії Пібоді, університетів штату Луїзіани, Пенсильванії, Флориди, державного університету Нью-Йорка у Фредонії, університету в Буффало та інших. Гофт часто виступає з віртуозним флейтистом, Анастасією Петановою, даючи концерти в The Phillips Collection, центрі виконавських мистецтв ім. Джона Ф. Кеннеді, готелі «d’Assezat» в Тулузі, у французькому та Нью-Йоркському університеті, які знаходяться у Флоренції, Італія. Крім того, Гофт є досвідченим клавесиністом, вивчав давню музику, контінуо та техніку виконавської практики під керівництвом Едварда Парментьє.

Гофт отримав диплом бакалавра музики Університету Мічигану, а диплом магістра і доктора музики – у консерваторії Пібоді. Його основні інтереси включають співпрацю з композиторами і виконання незнайомого репертуару. Музикант виконав світові прем’єри творів декількох живих композиторів, включаючи Концерт для фортепіано та духового ансамблю «Solar Traveler» написаний Джудіт Ланг Зеймонт.

Під час навчання в аспірантурі, Гофт став учасником фундації «La Gesse», даючи численні виступи в Європі і США. Також він був нагороджений стипендією Ерла Уайлда від фундації «Ivory Classics», завдяки якій він зміг навчатися із легендарним піаністом Ерлом Уайлдом.

Після закінчення навчання Гофт почав працювати на факультеті музики Державного університету Нью-Йорка у Фредонії, де він викладав гру на фортепіано, акомпанемент і камерну музику. Безліч разів він виступав для Ethos New Music Society та брав участь у серії концертів університету Нью-Йорка у Фредонії, присвяченій виключно сучасній музиці. У 2012 році Гофт став доцентом Університету штату Невада, Лас-Вегас, викладаючи гру на фортепіано та акомпанемент. Він веде активну концертну діяльність у Лас-Вегасі, часто співпрацюючи з музичним факультетом Університету штату Невада. У майбутньому Гофт планує виступити з симфонічним оркестром Хендерсона, колегами зі свого університету, Біллом Бернатіс і Дженіс Маккей, зробити прем’єрний запис Тріо для валторна, фагота і фортепіано, написаного Еріком Евазеном, а також виконати сольні твори для фортепіано таких українських композиторів як Борис Лятошинський і Вірко Балей.

Тімоті Гофт висловлює щиру подяку своїм чудовим викладачам – Логан Скелтон і Бенджаміну Пастернак.

Поділитись