Артем Полуденний – віолончель

Загальна інформація

Артем Полуденний народився в Києві. Почав займатися музикою з 7 років в Київській дитячій Академії мистецтв. З 2003 по 2006 продовжив навчання в Київській середній спеціальній школі-інтернаті ім.Лисенка. У 2006 вступив до Національної музичної Академії України ім.П.І.Чайковського (клас професора, народного артиста України Івана Кучера). За роки навчання Артем виявив себе як активна творча особистість і талановитий молодий музикант. Він брав участь у багатьох міжнародних конкурсах. У 16 років став лауреатом Міжнародного конкурсу камерних ансамблів ім.Танеева в складі тріо. На даний момент веде активну сольну, концертну діяльність, гастролює в Україні та за її межами, а також у складі різних камерних ансамблів.

У 2012 став лауреатом міжнародного конкурсу ім.М.Лисенка. З 2006 по 2010 був солістом Національного ансамблю солістів «Київська Камерата». З 2010 по 2011 рік був солістом Національного будинку органної та камерної музики в складі ансамблю класичної музики ім.Лятошінського. У 2011 був запрошений в Київський камерний оркестр Національної філармонії України.

Веде активну викладацьку діяльність, дає майстер класи(Хмельницький, Дніпро), з 2016 року викладач Дніпровської консерваторії ім.Глінки.

Також був членом журі International  Cello competition ProArt(2017 рік)

Артем виступав як соліст з такими колективами як Національний ансамбль солістів «Київська Камерата», оркестр Донецької Філармонії, Державний естрадно-симфонічний оркестр, Національний симфонічний оркестр України, Київський камерний оркестр, оркестри Дніпровської, Рівненської філармоній. Симфонічний оркестр Національної філармонії України. Має великий сольний і камерний репертуар, від старовинних до сучасних творів.

Наразі соліст Національного будинку органної та камерної музики України.

Поділитись