ILLARIA

Загальна інформація

ILLARIA – українська співачка з грецьким корінням та ім’ям, яке означає «та, що несе світло». Сучасники оцінюють її творчість як нове дихання української етнічної музики.

На вітчизняній сцені LLARIA вирізняється своїм самобутнім образом, оригінальним репертуаром та чуттєвим сильним голосом, діапазон якого сягає трьох октав.

У своїх піснях та виконавській манері ILLARIA як співачка і композитор сміливо поєднує фольклорні мотиви із сучасними світовими тенденціями. А за любов до української лірики та народних пісень артистку часто називають «душею країни».

ILLARIA народилась і мешкає у Києві. Дитяче захоплення музикою переросло у професійну діяльність і стиль життя. Закінчила музичну школу по класу фортепіано та скрипки та отримала професійну освіту у Київському інституті музики ім. Р. М. Гліера, де зараз викладає вокал. Вперше із сольним проектом співачка вийшла на велику сцену у 2007 році. Разом з музикантами свого однойменного гурту ILLARIA виступала на концертних майданчиках України, Польщі, Казахстану, Італії, Великобританії та Канади. Брала участь у масштабних міжнародних фестивалях, серед яких «Мазепа-Фест», «Тарас Бульба», «ГогольFest», «Трипільське коло», «fourЭ», «Країна мрій», «Східний базар», «Crimeamusicfest»…

У 2011 році ILLARIA зі своїм гуртом виборола першу премію на XII Всеукраїнському фестивалі «Червона рута» у номінації «експериментальна музика». Справжній успіх прийшов до співачки вже наступного року під час участі у телевізійному вокальному шоу «Голос країни. Нова історія» на телеканалі «1+1», де ILLARIA стала півфіналісткою. Співачка двічі ставала фіналісткою Національних відборів пісенного конкурсі Євробачення 2014 та 2017.

ILLARIA створила, виконала та спродюсувала 3 власні сольні альбоми: «Вільна», «13 місяців” та «Я жива». Взяла учать у багатьох музичних проектах та калабораціях.Цього року артистка святкуватиме перший творчий ювілей. На честь десятиріччя сольної діяльності співачка готує концертний тур Україною. Окрім сольних виступів, ILLARIA активно займається викладацькою діяльністю, досліджує фольклор та українську ретро-музику, а також разом з чоловіком Сергієм Середою виховує маленьку донечку Соломію.

Поділитись