Елені Матос – мецо сопрано (США)

Загальна інформація

Елені Матос отримала загальне визнання та стала переможцем у тридцяти чотирьох! престижних вокальних конкурсах (більше, ніж будь-який інший виконавець класичної музики), включаючи Міжнародний конкурс ім. Марії Каллас у Греції, Міжнародний конкурс ім. Лучано Паваротті та Міжнародний конкурс ім. Королеви Єлизавети у Бельгії. Нещодавно, міс Матос отримала грант від Фундації REC Music. Вона співала по всьому світі під керівництвом таких відомих диригентів, як Даніель Баренбойм, Зубін Мета та Леонард Слаткін, Нееме Ярві та Джаха Лінь, Мері Сідлін, Бруно Бартолетті та Ніл Гормеен.

Нещодавно, міс Матос виконала речитатив «Загублених пісень» Луїзи Грегер (The Lost Art Songs of Luise Greger). Сім’я Грегер обрала її разом з піаністкою Ребеккою Вільт для концертного турне по Німеччині та Америці. Крім того, вона виконала мецо-сопрано в мультимедійному проекті «Страшний суд – Реквієм Верді» на Фестивалі опери у Квебеку, а також виконала 9-ту симфонію Бетховена з Симфонічним Оркестром Чотирьох Міст (The Quad Cities Symphony).

Наступні виступи включають: «Чарівний ріг хлопчика» Малера, «Artsconverge production» Паоло Мічіке з Голлівудським камерним оркестром та Новим симфонічним оркестром у Софії, Болгарія, під керівництвом Бенхамін Луба, Благодійний концерт для грецької православної церкви Сальваторе в Мюнхені, Німеччина.

Елені Матос виконувала такі оркестрові твори як: 9-ту симфонію Бетховена з Симфонічним оркестром Спокена, з «The National Chorale» у Евері Фрішер Холл в Лінкольн-центрі та із Симфонічним оркестром Детройту; Реквієм Верді з «The National Chorale» в Лінкольн-центрі, Симфонічним оркестром Далласу, Празькими Віртуозами, Симфонічним оркестром Мексики, Бостонським молодіжним симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Форт-Верта, Симфонічним оркестром штату Орегон, Симфонічним оркестром Акрон та Джексонвілла; «In Terra Pax» Френка Мартена у Вашингтоні, округ Колумбія; «Олександр Невський» із Симфонічним оркестром Флориди під керівництвом Джаха Лінь.

У Європі міс Матос дебютувала з партією Маргарити у світовій прем’єрі «Засудження Фауста» Берліоза під керівництвом Ахіма Фрейєра та «Los Angeles Opera» у Польському національному оперному театрі.

Серед останніх оперних виступів: партія Пауліни в «Піковій дамі» з «Opera Grand Rapids», Принцеси в «Адріана Лекуврер» з Оперним оркестром Нью-Йорка, Розіни в «Севільському цирульнику» з Оперним оркестром Грінсборо та Оперним оркестром Сарасота, Леонори в «Фаворитці» з Оперним оркестром Нью-Йорка, Джудіт в «Замку герцога Синя Борода» з Оперним оркестром Нью-Джерсі та Амнірес в «Аїді» з Оперним оркестром Колумбії, Лаури в «Джоконді» з Оперним оркестром Чикаго, Кармен з Оперним оркестром Сан-Антоніо, Симфонічним оркестром Акрон, оркестром «Грант Парк».

Міс Матос виступала на телебаченні виконуючи 9-ту симфонію Бетховена з Симфонічним оркестром Детройта, «Defying Requiem» з диригентом та автором, Маррі Сідлан та Симфонічним оркестром Орегону, Реквієм Верді під керівництвом Лулі Псіхолі (Louli Psichouli) на грецькому національному телебаченні Irodeon, Реквієм Верді на Мексиканському національному телебаченні з Симфонічним оркестром Мексики.

Міс Матос виступала з Чиказьким симфонічним оркестром, симфонічним оркестром Chautauqua, оркестром Флориди, оркестром «I Fiamminnghi», філармонічним оркестром Люксембургу, симфонічним оркестром Королівського театру Ла Монне, філармонічним оркестром «Noordhollands», оркестром «Ravinia Festival», оркестром «Royal de Wallonie» та Празькими віртуозами.

Завдяки своєму греко-американському походженню, вона була удостоєна честі співати Реквієм Верді біля підніжжя Акрополя у Греції під час тижневої пам’яті Марії Каллас. Дебютний запис арій Гайдна міс Матос видала під лейблом ERI. Ви можете почути її версію «Come Sunday» Еліс Паркер з «Tampa Bay Master Chorale» і оркестром Флориди на CD, а також «Defiant Requiem» на Netflix.

Поділитись