Еллі Сах – скрипка (Корея – Америка)

Загальна інформація

Корейсько-американська скрипалька Еллі Сах нещодавно здобула І премію у ІІ Міжнародному конкурсі скрипалів Олега Криси у Львові (2016), Гран-Прі Міжнародного конкурсу філармонійного оркестру Марокко (2017) та отримала відзнаки Міжнародного конкурсу скрипалів імені Паганіні (Італія, 2015), Міжнародного конкурсу скрипалів Майкла Гілла (Нова Зеландія, 2015), Міжнародного конкурсу скрипалів Давида Ойстраха (Росія, 2013) і Міжнародного конкурсу скрипалів у Наумбургу (США, 2012). Також вона здобула нагороди від Струнної спільноти Нью-Йорка та Національної фундації просування мистецтва (YoungArts).

Відзначена як “чутлива і захоплива інтерпретаторка” (Musical America), Еллі виступала на Зальцбурзькому фестивалі, “Фокус-фестивалі” Центру Лінкольна, “Pro Arte Musical”, “The Young Virtuosos Series”, Атлантичному музичному фестивалі і з’являлася у програмах PBS Live Центру Лінкольна та NPR’s From the Top. Еллі брала участь у Літній академії Зальцбурга, Літній академії Лозанни, Міжнародному майстер-класі Банфф та семінарі з камерної музики по програмі Perlman Music. Як член-засновник квінтету Northway, разом з колективом вона виборола срібну медаль на Національному камерному конкурсі ім. Фішова в Індіані, США. Еллі регулярно виступає з оркестром the New York Classical Players та ансамблем Metropolis, номінованим на Греммі. Вона також з’явилася в якості гостьового соліста з камерним оркестром East Coast (ECCO) та ансамблем сучасної музики East Coast, а також виступала в якості гостьового концертмейстера з Оркестром Американського театру балету в Нью-Йорку.

Народилась в Сеулі, в Південній Кореї. Еллі почала брати уроки скрипки у віці п’яти років і вступила до відділу коледжу Джулліард у 10-річному віці. Вона отримала ступені бакалавра та магістра музики в Школі Джулліард та сертифікат професійної освіти Манхеттенської музичної школи, де серед її вчителів були Роберт Манн, Джоел Смірнофф та Саллі Томас. З 2015 року Еллі є аспіранткою в Університеті Моцартум в Зальцбурзі в класі професора П’єра Амояля.

https://ellysuh.com/

Поділитись