Іордаке Базалік – баритон

Загальна інформація

Баритон Іордаке Базалік є солістом Румунського національного оперного театру з 1995 року. Він переміг в першому Національному конкурсі співаків “Hariclea Darclée” в м. Бреіла, і в тому ж 1997-му році Іордаке Базалік був удостоєний спеціальної нагороди від Фундації “Hariclea Darclée” в міжнародній версії цього конкурсу. В 1998 році він отримав нагороду «Найкращий соліст року» за роль Жоржа Жермона в «Травіаті» Джузеппе Верді від видання «Actualitatea muzicală».

В 1999 році Іордаке Базалік удостоєний Спеціальної Премії Журі на Міжнародному конкурсі співаків “Hariclea Darclée”, а в 2002 році він успішно пройшов прослуховування на участь в постановці опери «Макбет» Джузеппе Верді на Фестивалі Сполето.

Баритон Іордаке Базалік також активно гастролює за кордоном, зокрема, в Англії, Швейцарії, Іспанії, Греції, Німеччині, Італії, Японії, Болгарії, Данії, Нідерландах та Таїланді.

Іордаке Базалік співпрацює з багатьма оперними театрами як в Румунії, так і за кордоном, серед яких Національний оперний театр в м. Клуж, Національний оперний театр в м. Тімішоара, Оперний Театр в Брашові, Театр «Єлєна Теодоріні» в Крайові, Музичний театр «Нае Леонард» в Галаці, Національний театр опери та балету ім. Олега Дановського в м. Констанца, Державна філармонія Республіки Молдова в Яссах, Консертгебау в Амстердамі, концертний зал De Doelen в Роттердамі, Театр Шассе в Бреді, Театр Бункамура в Токіо тощо.

Оперний репертуар:

Енріко Ештон в «Лючії з Ламмермуру» Гаетано Доніцетті

Жорж Жермон в «Травіаті» Джузеппе Верді

Валентин в «Фаусті» Шарля Гуно

Ескамільйо в «Кармен» Жоржа Бізе

Сільвіо в «Паяци» Руджеро Леонкавалло

Зурга в «Шукачі перлів» Жоржа Бізе

Граф ді Луна в «Трубадурі» Джузеппе Верді

Фігаро в «Севільському цирульнику» Джоаккіно Россіні

Форд в «Фальстафі» Джузеппе Верді

Сімон Бокканегра в «Сімоні Бокканегра» Джузеппе Верді

Лєско в «Манон Лєско» Джакомо Пуччіні

Онєгін в «Євгенії Онегіні» П.І. Чайковського

Гусмано в «Альзірі» Джузеппе Верді

Ренато в «Балі-маскараді» Джузеппе Верді

Поділитись