Камерний Хор «Gloria» існує вже понад двадцять років. Від самого початку існування він став об’єднанням творчих людей зі спільними естетичними уподобаннями. Мистецьке кредо хору – творчий пошук, прагнення до виконавського ідеалу, ентузіастичне ставлення диригента і учасників до спільної справи. Хор одним із перших повернув у виконавську практику духовну спадщину ХVІІ-ХVІІІ ст., невідомі та рідко виконувані твори М. Леополіти, М. Дилецького, М. Березовського, Д. Бортнянського, М. Лисенка, М. Вербицького.
«Gloria» виконує й багато музики європейської традиції, часто й у цій сфері виступаючи першовідкривачем нових творів для української аудиторії. Так в репертуарі хору з’явились «Страсті за Йоаном», Magnificat, Мотети та Меса № 4, Висока Меса Й. С. Баха; Introducione e Gloria, Magnificat А. Вівальді; Берлінська Меса, Канон Покаянен, Credo, Adam’s Lament Арво Пярта; Меса І. Стравінського; Harmonie Messe, «Сім слів» та «Створення Світу» Й. Гайдна; Ein Deutches Requiem Й. Брамса, Requiem В. Моцарта та А. Шнітке; Carmina Burana К. Орфа і десятки творів інших форм, від епохи Ренесансу до найновіших композицій.
Виконавська майстерність Камерного Хору «Gloria» отримала широке міжнародне визнання. Хор – переможець міжнародних конкурсів в Афінах (Греція), Тур (Франція), Ріва дель Гарда і Ареццо (Італія), був учасником міжнародних музичних фестивалів в Україні, Польщі, Македонії, Німеччині, Франції, Фінляндії, Швейцарії. Активна діяльність колективу та його високопрофесійний мистецький рівень знайшли широкий резонанс в українській і зарубіжній пресі та здобули багато шанувальників серед слухацької аудиторії.
З 1999 р. з Камерним хором Gloria як мистецький керівник та диригент виступає лауреат Державної премії ім. М. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.